Słaby weekend podlaskich drużyn.

Drużyny z województwa podlaskiego rozegrały już swoje mecze w ten weekend. Niestety tej serii gry nie mogą zaliczyć do udanej. Żaden klub z naszego regionu nie zdołał zdobyć trzech punktów.

Nice 1 Liga

Grające na zapleczu rozgrywek Lotto Ekstraklasy, Wigry Suwałki bezbramkowo zremisowały swój mecz z Pogonią Siedlce. Martwi fakt że podopieczni Artura Skowronka w tym sezonie jeszcze nie wygrały i w żaden sposób nie mogą nawiązać do świetnych wyników z poprzedniego sezonu. Klub z Suwałk zajmuje aktualnie 16 miejsce z dwoma punktami w dorobku.

3 Liga

W sobotę walkę podlaskich drużyn na czwartym szczeblu rozgrywek w Polsce rozpoczęła Olimpia Zambrów. Zambrowiacy, którzy mają poważne problemy kadrowe musieli uznać wyższość klubu Sokół Ostróda, przegrywając wynikiem 2:0. Olimpia zajmuje aktualnie 14 miejsce w tabeli mając na koncie tylko trzy punkty.

Tur Bielsk Podlaski przegrał natomiast bardzo wysoko z ekipą Pelikana Łowicz. Spotkanie to zakończyło się bowiem wynikiem 6:1. Honorową bramkę dla bielszczan zdobył Paweł Łochnicki. Tur zajmuje 15 miejsce z takim samym dorobkiem jak Olimpia Zambrów.

W niedzielne popołudnie swój mecz rozgrywał także ŁKS Łomża. Oni także zakończyli swój mecz porażką, uznając wyższość Ursusa Warszawa. Mimo gry na własnym obiekcie drużyna z Łomży przegrała ten pojedynek rezultatem 2:1. Jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Przemysław Sztybrych. ŁKS Łomża jako jedyna drużyna reprezentująca nasze województwo w III lidze nie może pochwalić się zwycięstwem. Zajmują oni aktualnie 16 miejsce z tylko jednym zdobytym punktem.