Narkotyki w wynajmowanym mieszkaniu

Białostoccy policjanci z pionu narkotykowego, w jednym z mieszkań na terenie miasta, ujawnili ponad 260 gramów narkotyków. 23-latek wynajmujący mieszkanie trafił do policyjnego aresztu, a jego dalszym losem zajmie się teraz sąd.

Funkcjonariusze z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku udali się wczoraj do jednego z mieszkań na osiedlu Nowe Miasto. Z ustaleń mundurowych wynikało, że mieszkający pod tym adresem 23-letni mężczyzna może posiadać środki odurzające. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Funkcjonariusze ujawnili reklamówkę oraz torebkę foliową z suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że jest to marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 260 gramów narkotyków. 23–letni białostoczanin trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził minioną noc. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.