Zdrowa i piękna cera przez cały rok

Nazywam się Karina i zarówno z wykształcenia, jak i z zamiłowania, jestem kosmetologiem. W swojej pracy kieruję się bezpieczeństwem pacjenta, pasją, zrozumieniem i cierpliwością. Długo szukałam zabiegów, które będą nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim efektywne. Moje dotychczasowe doświadczenia pozwoliły mi wczuć się w potrzeby kobiet i zrozumieć ich oczekiwania.

Moim odkryciem jest firma Peel Mission®, która niedawno nawiązała współpracę z salonem DepilConcept®. I tak dwie potężne marki zaspokajają potrzeby kobiet w pozbyciu się owłosienia, trądziku, zaskórników, przebarwień i rozszerzonych naczynek krwionośnych.

Szeroki wybór kwasów Peel Mission, pozwala na wykonanie profesjonalnych zabiegów:

anti-aging

przeciwtrądzikowych

przeciw zaskórnikom

przeciw przebarwieniom

na głębokie blizny i rozstępy

wyrównujących koloryt skóry

obkurczających rozszerzone naczynka krwionośne

nawilżających

matujących cerę tłustą

rozświetlających

Całorocznym problemem skórnym, z jakim zmaga się większość społeczeństwa jest trądzik, dlatego firma Peel Mission® opracowała skuteczną procedurę zabiegową. Anti Acne z wykorzystaniem kwasu salicylowego działa antybakteryjnie oraz sebostatycznie, dzięki czemu skutecznie redukuje trądzik zapalny.

Natomiast na trądzik zaskórnikowy rewelacyjnie sprawdza się kwas pirogronowy, który oprócz redukcji zaskórników oraz wyrównywania kolorytu skóry, wykazuje również silne działanie przeciwstarzeniowe.

Trzecim znakomitym kwasem w walce z trądzikiem jest Aza Peel rekomendowany osobom ze skórą wrażliwą. Wykazuje on bardzo dobre właściwości przeciwbakteryjne. Preparaty z tej serii doskonale sprawdzą się w redukcji objawów związanych z trądzikiem różowatym oraz ropnym (u osób z cerą wrażliwą).

Walka z trądzikiem za pomocą kwasów jest obecnie najskuteczniejszą metodą i pomoże pozbyć się niechcianych grudek, pryszczy i wyprysków. Warunkiem wyleczenia trądziku kwasami jest wykonanie co najmniej kilku zabiegów, a czasami będzie potrzebna kuracja trwająca kilka tygodni.

Przygotowałam niespodziankę i 3 pierwsze osoby, które dodzwonią się do salonu otrzymają rabat 20% na zakup kremu bloc SPF 50, który jako jedyny zapewnia skuteczną ochronę przez 8 godzin. Świetnie sprawdza się szczególnie u osób mających tendencję do przebarwień oraz może być używany pod makijaż, ponieważ bardzo dobrze się wchłania. Latem, nie wyobrażam sobie wyjścia z domu bez odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej. Także szybko sięgamy po telefony i dzwonimy 727 935 833 , kto pierwszy ten lepszy!

Krem bloc SPF 50 można odebrać w salonie DepilConcept, na ul. Słonimskiej 21 lok.4.

tekst i materiały: Mgr Karina Do Ha

artykuł sponsorowany