Białostoccy policjanci zatrzymali 9 poszukiwanych, w tym 3 osoby poszukiwane listem gończym

Policjanci zatrzymali wczoraj 9 poszukiwanych, w tym 3 osoby poszukiwane listem gończym. Skuteczne rozpoznanie oraz policyjna czujność kolejny raz przyniosły pozytywne efekty.

Policjanci z powiatu białostockiego w wyniku intensywnej pracy zatrzymali wczoraj  9 osób poszukiwanych na terenie powiatu białostockiego, w tym 3 osoby poszukiwane listem gończym. Do pierwszego zatrzymania poszukiwanego doszło na osiedlu Słoneczny Stok, chwilę po godzinie 7.00. Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku wkroczyli do mieszkania, w którym przebywał 37-latek poszukiwany listem gończym za liczne kradzieże z włamaniem. Kolejny z poszukiwanych wpadł w ręce mundurowych z białostockiej „dwójki” przed godziną 12.00, na osiedlu Bojary. 23-latek poszukiwany był przez Komisariat Policji IV w Białymstoku w związku z dokonaną kradzieżą z włamaniem do przyczepy kempingowej. Z kolei poszukiwana listem gończym za rozbój 22-latka, która ukrywała się na osiedlu Starosielce, została zatrzymana po godzinie 16.00 przez funkcjonariuszy z białostockiej „czwórki”. Kolejną osobą poszukiwaną przez wymiar sprawiedliwości była 44-latka. Kobieta poszukiwana listem gończym w związku z uszkodzeniem ciała innej osoby, została zatrzymana przez mundurowych z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku po godzinie 17.00 na osiedlu Piasta. Jedną z osób poszukiwanych był również 23-latek, który został zatrzymany na osiedlu Mickiewicza. Mężczyzna ten poszukiwany był za wielokrotną „jazdę na gapę” środkami komunikacji miejskiej. Białostoccy policjanci zatrzymali również 4 inne osoby poszukiwane, tym razem w celu doprowadzenia do aresztu śledczego i odbycia kary za niezapłacenie grzywien.