POSZUKIWANY 48-LATEK ZATRZYMANY

Policjanci z Gródka i Zabłudowa zatrzymali wczoraj poszukiwanego 48-latka. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzna ma do odbycia karę 4,5 roku pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Gródku i Komisariatu Policji w Zabłudowie wczoraj około godziny 16.00 zatrzymali ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości 48-latka. Mundurowi ustalili, że tego dnia mężczyzna będzie przebywał na terenie jednej z wsi w gminie Zabłudów. Przypuszczenia policjantów potwierdziły się. Zatrzymany 48-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Białymstoku w związku z kradzieżami, kradzieżą z włamaniem, posiadaniem broni palnej bez zezwolenia oraz naruszeniem praw pracowniczych ze stosunku pracy. Mieszkaniec gminy Zabłudów został umieszczony w policyjnym areszcie i najbliższe 4,5 roku spędzi w więzieniu.