Trzech piłkarzy odejdzie z Jagiellonii?

To mogą być poważne osłabienia

pixabay.com

Trzech kolejnych piłkarzy może odejść z Jagiellonii Białystok. Byłyby to poważne osłabienia kadry przed spotkaniami o ligowe punkty.

Arvydas Novikovas ma propozycję od jednego z klubów rosyjskich. Możliwe że chodzi o Anży Machaczkała lub FK Urał Jekaterynburg. Z kolei Cillian Sheridan może trafić do szkockiego Hibernianu Edynburg, a Łukasz Sekulski do greckiego Panioniosu Ateny.

Jak już wcześniej informowaliśmy do Jagiellonii przejdzie Islandczyk Bödvar Bödvarsson, który jest obecnie graczem rodzimego FK Hafnarfjördur. Obrońca jest czterokrotnym reprezentantem swojego kraju. Bliski przenosin do Jagi jest także Słoweniec Roman Bezjak. Piłkarz dziś ma pojawić się na badaniach w Białymstoku. Gracz SV Darmstadt 98 dziewiętnaście razy reprezentował swój kraj.

źródło: Przegląd Sportowy