W Białymstoku powstanie kolejny kompleks sportowy

0
63

Kolejny obiekt sportowy powstanie w Białymstoku. W rejonie ulic: Sybiraków, ks. S. Andrukiewicza i Wołyńskiej planowane jest zaplecze rekreacyjno-sportowe, zbudowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. Miasto ogłosiło przetarg na tę inwestycję.

W projekcie przewidziane jest boisko o nawierzchni gruntowej do piłki nożnej i boisko do siatkówki plażowej z piłkochwytami. Zostaną zamontowane ławki, kosze na śmieci i dziesięć stojaków na rowery, a także urządzenia typu street workout z bezpiecznym podłożem.

– Chcemy, żeby to miejsce służyło integracji białostoczan w różnym wieku, żeby mogli korzystać z wypoczynku na świeżym powietrzu – mówi zastępca prezydenta Adam Poliński. – Będzie to kolejny nowy obiekt sportowy w naszym mieście, który pozwoli na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Oferty do przetargu można składać do 15 lutego w Departamencie Inwestycji przy ul. Składowej 11. Szczegóły dotyczące zamówienia dostępne są na stronie www.bip.bialystok.pl. Zakończenie robót planowane jest na połowę 2018 roku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here