Nabór wolontariuszy – Rock na Bagnie 2018

Fundacja na rzecz Rozwoju Powiatu Monieckiego – formalny organizator festiwalu Rock na Bagnie, podobnie jak w latach ubiegłych ogłasza nabór na wolontariuszy chcących pracować przy organizacji ósmej edycji festiwalu. Zespół wolontariuszy to około 30 osób, które jako pomocnicy organizatorów wykonują przeróżne zadania ( m.in: dbanie o czystość placu, pomoc w prowadzeniu recepcji, zaplecza sceny, bram wjazdowych i innych drobnych czynności, których podczas imprezy jest wiele). Nie jest to praca lekka ale dająca ogromną satysfakcję za którą organizatorzy oferują darmowe posiłki, wydzielone miejsce pod namiot, zestaw festiwalowych gadżetów wraz z koszulką, oraz pracę w fajnym zespole z możliwością podejrzenia organizacji dużej imprezy od środka, co może być szczególnie interesujące dla osób chcących w przyszłości organizować duże koncerty czy festiwale. Praca wolontariusza trwać będzie w dniach 4-8 lipca 2018r. ( w sumie 5 dni) Mile widziane osoby, które już były wcześniej wolontariuszami jak i zupełnie nowe, nie bojące się pracy a jednocześnie chcące poznać festiwal od kulis.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: fundacja@monki.pl

Przypominamy, że VIII edycja Rock na Bagnie odbędzie się w dniach 6-7 lipca 2018r. w Goniądzu, a z wykonawców zobaczymy m.in.: KOBRANOCKĘ, AKURAT, IZRAEL, AGRESSIVA 69, DEUTER, QUO VADIS, THE ANALOGS, ŁYDKA GRUBASA, KOMETY, THE BILL, ABADDON, FORT BS, BULBULATORS… oraz zagranicznych gości: GUITAR GANGSTERS (UK) i AGGRESSIVE (D)

Więcej na www.rocknabagnie.pl

patronat medialny: miastobialystok.pl