Ciekawe promocje w BOSiR

0
28

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował specjalną ofertę cenową dla narciarzy na Dojlidach oraz miłośników samochodów na Krywlanach.

Trwa promocja cenowa w Ośrodku Sportów Wodnych Dojlidy przy ul. Plażowej. Skierowana jest do grup minimum dziesięcioosobowych. Obowiązuje aż do końca sezonu zimowego 2018 r. Wypożyczenie kompletu – narty z wiązaniami, buty narciarskie i kijki – od poniedziałku do piątku jest o połowę tańsze. W przypadku biletu normalnego kosztuje 4,5 zł za 60 minut, ulgowego – 3 zł. Dopłata za każde kolejne 10 minut wynosi – 50 lub 35 groszy, w zależności od rodzaju biletu. Bilety ulgowe przysługują dzieciom i młodzieży, a także studentom do ukończenia 26 roku życia.

Jeśli ktoś nie przepada za biegówkami, ma możliwość wypożyczenia na Dojlidach kijków do nordic walking lub skorzystania z siłowni pod chmurką.

– To już czwarty sezon odmienionego ośrodka na Dojlidach – mówi zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. – To miejsce cieszy się dużą popularnością, bo zapewnia wypoczynek całym rodzinom. Zapraszamy naszych mieszkańców do korzystania z zimowych atrakcji na Dojlidach.

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, oferuje także grupom zorganizowanym możliwość zamówienia rozpalenia ogniska. Informacje na ten temat można uzyskać pod nr tel. 85 733 25 55.

Warto także wiedzieć, że ruszyła promocja cenowa na Torze Wschodzący Białystok. Do 1 kwietnia 2018 r. (z możliwością przedłużenia – zależy to od warunków atmosferycznych) obowiązują ceny w wysokości 50% cen ustalonych w cenniku za wynajęcie całego obiektu.

Koszt wynajęcia całego toru w czasie promocji, od poniedziałku do piątku, to 400 zł (za godzinę), 2 tys. zł (za cały dzień). Ceny w sobotę, niedzielę i święta to 500 zł (godzina) i 3 tys. zł (dzień).

Tor Wschodzący Białystok jest przeznaczony właściwie dla każdego kierowcy (nawet tego bez uprawnień) do amatorskiej jazdy w celach szkoleniowych oraz doskonalenia techniki jazdy. Wszelkie opinie i sugestie dotyczące terminów jazd można kierować e-mailowo na adres: tor@bosir.bialystok.pl lub telefonicznie – 699 677 115.

Więcej informacji o ofercie Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji znajduje się na stronie www.miejskoaktywni.pl.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here