10. urodziny kina Helios Białystok Atrium Biała

0
48
pixabay.com

W sobotę (3 marca) kino Helios Atrium Biała obchodzić będzie swoje dziesiąte urodziny! Tego dnia na widzów czekają premierowe seanse, liczne niespodzianki, konkursy oraz wiele innych atrakcji. Ponadto z tej okazji obowiązywać będzie wyjątkowa cena biletów!

Przez te lata widzowie obejrzeli wiele filmowych hitów, bawili się na licznych premierach, seansach specjalnych i witali niejeden Nowy Rok. Filmowe spotkania 3 marca będą miłą okazją aby podziękować za wspólnie spędzony czas. Tego dnia każdy widz z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Na wszystkich kinomanów czekać będą bilety w specjalnej cenie – tylko 17 zł (do biletów na filmy 3D należy doliczyć dopłatę w wysokości 3 zł).

Sieć Helios przygotowała szereg atrakcji: test wiedzy o filmach (o godzinie 10.00), w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody: laptop, roczny bilet do kina, elektryczna hulajnoga i wiele innych (łącznie ponad 100 prezentów); tort urodzinowy; konkursy z nagrodami przed wybranymi seansami oraz zabawy i animacje dla kinomanów w każdym wieku.

Najmłodsi widzowie będą mieli okazję bawić się w holu kina z bajkowymi postaciami, w kąciku z klockami oraz z balonowymi figurkami, tworzyć wspólnie gigantyczne malowanki i kolorowe warkoczyki. Ponadto przed wybranymi seansami organizowane będą konkursy związane z kinem.


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here