Kabaret „Koń Polski” w Białymstoku

0
38

Witam w imieniu Kabaretu „Koń Polski“ , który już od 30 lat gości na kabaretowym stole Kabaretowej Ekstraklasy. Niezmienna popularność kabaretu to umiejętność spostrzegania życia codziennego i naszych zachowań i przedstawienie tego w super dowcipnych skeczach.
Kabaret Koń Polski na Dzień Kobiet – występ najpopularniejszego małżeństa Mariana i Heli !!!
Kabaret występuje już ponad ćwierć wieku, a karierę rozpoczął od zdobycia Grand Prix na I Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie. Potem były „Złota Szpilka” Lidzbarskich Biesiad Satyry i Humoru i wiele, wiele innych. Kabaret ma na koncie dwa seriale telewizyjne – Badziewiakowie i Skarb Sekretarza. Jest gospodarzem największej imprezy kabaretowej w kraju – Festiwalu Kabaretu w Koszalinie odbywającego się co roku w ostatnią sobotę lipca, transmitowanego na żywo przez telewizję. Ma na koncie kilkanaście wyjazdów zagranicznych gdzie występował dla Polonii. Między innymi bawił publiczność w Nowym Yorku, Chicago, Los Angeles, Paryżu, Berlinie, Moskwie, i Brukseli. Wszystkim kojarzy się z najbardziej znaną kabaretową parą w kraju – Marianem i Helą. Kabaret tworzą Leszek Malinowski, Waldemar Sierański oraz wychowanka Teatru Muzycznego w Gdyni Maria Borzyszkowska . Przed państwem – Kabaret Koń Polski!

 Zapraszamy na kabaret na Dzień Kobiet 2018.

10.03.2018, godz: 17:00, Aula Duża WSFiZ ul. Ciepła 40, 

Bilety do nabycia w kasie OiFP ul. Odeska 1, tel. 85 306 75 04

Bilety grupowe i informacja tel: 515 400 723
Rezerwacje biletów online e-mail: 
info@koncertartex.com
Bilety przez internet kupbilecik.pl, biletyna.pl

Konkurs!

Mamy dwa podwójne zaproszenia dla dwóch pierwszych pełnoletnich osób, które napiszą do nas e-mail o treści „Koń Polski” na adres michal@miastobialystok.pl

patronat medialny: miastobialystok.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here