Koncert Opiłki – live in Sześcian

0
23

Zapraszamy na koncert zespołu Opiłki.
Jest to nowy projekt jaki założył wieloletni perkusista TSA – Marek Kapłon.

„Nazwę traktujemy z przymrużeniem oka. Wyobraziłem sobie nastolatków, którzy mają zespół rockowy i ćwiczą w jakimś domu kultury. Mają styl, świadomość, ale nie wypada im póki co nazwać się jakoś szumnie. „Opiłki” to idealna nazwa dla takiego zespołu (śmiech). Opiłki to również produkt uboczny skrawania metalu. Mamy dystans i świadomość tego, że to, co robimy, jest tylko małą częścią większej całości…”

Cezary Błażewicz

„Nie staraliśmy się spełniać żadnych oczekiwań, tylko skupić się na tworzeniu własnej muzyki. Dlatego nie boję się powierzchownych klasyfikacji i prób porównania do innych zespołów. Jestem przekonany, że każdy kto mocniej wgryzie się w muzykę z tej płyty szybko porzuci porównawcze zapędy. Natomiast liczę na to, że ci którzy nie mogą doczekać albumu TSA, zwrócą uwagę na to co zrobiliśmy. I mam nadzieję, że nasza produkcja przypadnie im do gustu. ”

Marek Kapłon

„Warstwa tekstowa płyty jest wielowymiarowa, ma szansę dotrzeć do ludzi patrzących przez swój pryzmat, którego nie narzucamy. To niekoniecznie musi być sytuacja świata czy Europy. Tak naprawdę jest szansa, że słuchający zinterpretuje te teksty, sam tytuł płyty „Eurarium” po swojemu i coś z tego wyniesie. To będzie dla nas ogromny sukces.”

Przemysław Hoszowski

„Dla mnie to świetne doświadczenie. Zaczynałem od perkusji, potem był saksofon, grywam też jako muzyk sesyjny. Od zawsze jednak pociągała mnie ciężka muzyka. Od małego słuchałem TSA, bo ich fanem w rodzinie był również mój ojciec. Mogę powiedzieć, że pracuję ze swoim idolem. To wyróżnienie.”

Damian Michalski

Skaład:
Cezary Błażewicz – gitara
Przemysław Hoszowski – bass
Damian Michalski – wokal
Marek Kapłon – perkusja

8.03.2018, 6-Ścian Pub, ul. Warszawska 30
Bilety:
20 pln – przedsprzedaż
30 pln – w dniu koncertu

 

Patronat medialny: miastobialystok.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here