Koncert Rytmów Czasu w Sejnach

0
7

W niedzielny wieczór 4 marca zespół Rytmy Czasu pod kierownictwem Pana Jerzego Tomzika wystąpił na koncercie w Ośrodku Kultury w Sejnach. Koncert został zorganizowany z okazji przypadającego 1 marca Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podczas występu Rytmy Czasu zaprezentowały repertuar pieśni zaczerpniętyc6 z dawnych lat, jednak we współczesnych aranżacjach. Można było wysłuchać także piosenek z muzyki rozrywkowej ze słowami opiewającymi pozytywne patriotyczne postawy. Młode głosy choroszczańskiej młodzieży wybrzmiały pięknie i dostojnie. Pieśni dostarczyły wiele wzruszeń i podniosłych momentów.

Wspaniały koncert w wykonaniu zespołu Rytmów Czasu zostanie na długo w pamięci widowni Sejneńskiego Ośrodka Kultury. Nowoczesne aranżacje znanych utworów trafiły do odbiorców w każdym wieku. Kontekst Ojczyzny, domu rodzinnego i przywiązania do ziemi przodków był obecny niemal w każdej piosence. Patriotyczny przekaz całego występu wybrzmiał wyraziście. Na scenie zespół prezentował się znakomicie nie tylko muzycznie, ale również wizualnie.

Dziękujęmy serdecznie Dyrektorowi Ośrodka Kultury w Sejnach za zaproszenie oraz niezwykłą gościnność. Mamy nadzieję, że już wkrótce zespół Rytmy Czasu będzie miał okazję zaprezentować się na scenie z kolejnym występem.

Więcej zdjęć na stronie kultura.choroszcz.pl

gazeta.choroszcz.pl


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here