Off-road bez samochodu, czyli miesiąc w Mongolii

0
28
materiały organizatora

Potrzebujemy Twojego wsparcia!
Daj nam Like, To jedno kliknięcie da nam motywację do dalszej pracy!


To kolejne spotkanie w ramach cyklu „Ciekawi świata”. Przemek Pakulniewicz zabierze w podróż po Mongolii.

Opowie o miesięcznej autostopowej przeprawie przez mongolski step. Przez krainę, w której, jak się okazuje, w dość zabawny sposób nie ma dróg, chociaż jest ich bardzo wiele. Miejsca, gdzie ludzie mówią w wielu językach, ale wszyscy śmieją się oczami. Kraina magii, zarówno motoryzacyjnej, jak i wokalnej.

Wyobrażacie sobie miejsce, gdzie nadjeżdżający samochód widać z 30 kilometrów? Ludzi mieszkających cały rok w „namiotach”, kiedy zimą dochodzi do -50oC? Sytuację, kiedy w nocy budzi Was stado pędzących koni? Przemek sobie tego nie wyobrażał! A teraz chciałby wam o tym wszystkim opowiedzieć…

Przemek Pakulniewicz
Wołają na niego Przemek. Od 27 lat permanentnie się uśmiecha. Czasem zakrawa to wręcz na defekt genetyczny. Wierszyki i kabarety za młodu. Wiecznie pędzi. Ponad 20 prac za nim, bo nuda. Dwa lata firmy, masażysta, no ale nuda. Wyjazd za granicę. Szkocja pięknie, fajnie, ale nuda.

Biega, wspina się i marzy o wysokich górach. Podróżuje, bo wtedy się nie nudzi, nawet jak jest nuda. Jego aktualna wizja na życie? Podróże i międzynarodowa praca z młodzieżą. Marzy mu się organizować wymiany młodzieżowe z ramienia Erasmus + itp. Jedynie, jak mówi, „strach, bo nuda czyha …”.

Spotkanie odbędzie się we wtorek (13 marca) o godz. 18:00 w klubie Fama. Bilety: 10 zł, dostępne w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ (ul. Warszawska 19) lub na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl.

Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here