Na łyżwy za półdarmo! – Promocja na lodowisku na koniec sezonu

0
85

Nowa promocja na lodowisku Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Od 19 marca wypożyczenie łyżew i wstęp na taflę będą kosztowały po 3 zł.

bosir

Zima powoli dobiega końca. Topnieje nie tylko śnieg, ale także ceny na lodowisku Białostockiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Dla wszystkich miłośników szaleństw na lodzie, a także dla tych, którzy nie zdążyli w tym sezonie zajrzeć na naszą ślizgawkę, przygotowaliśmy specjalną ofertę. Od poniedziałku, 19 marca do końca sezonu bilety i sprzęt dla wszystkich będą o połowę tańsze!

Wstęp na taflę dla korzystających z wypożyczalni BOSiR kosztuje 3 zł, wypożyczenie łyżew również 3 zł. Zatem za godzinę jazdy na łyżwach z wypożyczalni BOSiR zapłacimy łącznie jedynie 6 zł. Tyle samo zapłacą osoby z własnymi łyżwami. Za każde dodatkowe 5 minut na ślizgawce trzeba dopłacić 30 gr. Ceny te będą obowiązywały od poniedziałku do czwartku, przez dwa tygodnie. Sezon na lodowisku przy ul. 11 Listopada 28 trwać będzie tylko do końca marca.

 

Weekend dla shorttrakowców i hokeistów

bosir

Nadchodzący weekend na naszym lodowisku to prawdziwa gratka dla kibiców szybkiego łyżwiarstwa i hokeja. Łyżwiarski Klub Sportowy „Juvenia” Białystok na naszym obiekcie organizuje Puchar Białegostoku w Short Tracku. Zawody odbędą się w piątek, 16 marca w godz. 16:00-21:00 oraz w sobotę, 17 marca w godz. 8:00-14:00. Zatem w weekend ślizgawka ogólnodostępna będzie tylko w sobotę w  godz. 14:30-20:30 (z dwiema półgodzinnymi przerwami technicznymi w godz. 16:30-17:00 i 18:30-19:00).

Natomiast w niedzielę, 18 marca przez cały dzień drużyna Husaria Białystok organizuje finał turnieju II ligi PZHL. To już ostatnia okazja w tym sezonie by na żywo obejrzeć tę dyscyplinę w Białymstoku.

Wstęp na trybuny dla kibiców w weekend jest bezpłatny. Weekendowe nauki jazdy na łyżwach zostały odwołane.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here