Premiery filmowe białostockich kin Helios 16-22.03.2108

W nadchodzącym tygodniu na ekrany kin HELIOS wchodzą 2 premiery: PITBULL. OSTATNI PIES oraz GNOMEO I JULIA. TAJEMNICA ZAGINIONYCH KRASNALI.

16 marca w ramach NOCNYCH MARATONÓW FILMOWYCH zapraszamy na MARATON PITBULLA.

19 marca KINO KONESERA zaprasza na OSCAROWE PONIEDZIAŁKI W KINIE HELIOS. Tym razem wyświetlimy film THE SQUARE.

Dodatkowo w środę 21 marca odbędzie się projekcja filmu W UŁAMKU SEKUNDY.

22 marca zapraszamy na kolejny seans z cyklu KINO Z MALUCHEM. Zagramy film KOBIETA SUKCESU.

22 marca miłośników polskiego kina zapraszamy na film NAJLEPSZY w ramach projektu KULTURA DOSTĘPNA.

Poniżej szczegółowe opisy nadchodzących pokazów i wydarzeń.

PREMIERY KIN HELIOS

„PITBULL. OSTATNI PIES”

Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa, Atrium Biała oraz w Galerii Jurowieckiej

Kiedy ginie Soczek, partner Majamiego, policjanci z wydziału terroru rozpoczynają dochodzenie. Schwytanie sprawcy uważają nie tylko za swój obowiązek, ale też punkt honoru. Niestety, wydział jest przetrzebiony zmianami organizacyjnymi i zwolnieniami. W tej sytuacji, aby stawić czoła gangsterom, stołeczny komendant ściąga do Warszawy rozproszonych po prowincji, doświadczonych policjantów. W stolicy pojawiają się Despero, Metyl oraz – prosto z Waszyngtonu – Nielat, zwany obecnie Quantico. Tymczasem w walce o dominację nad miastem, toczonej między gangami z Pruszkowa i Wołomina, pojawia się trzeci, znaczący gracz – Czarna Wdowa…

GNOMEO I JULIA. TAJEMNICA ZAGINIONYCH KRASNALI

Zaprasza kino HELIOS w Galerii Alfa, Atrium Biała oraz w Galerii Jurowieckiej

Słynni Gnomeo i Julia z popularnej animacji powracają w zupełnie nowym filmie! Kiedy Gnoemo i Julia przyjeżdżają wraz z przyjaciółmi do Londynu, ich głównym zmartwieniem jest przygotowanie ogrodu do zbliżającej się wiosny. Wkrótce spostrzegają, że na terenie Londynu ktoś wykrada ogrodowe krasnale na masową skalę. Kiedy okazuje się, że w ogrodzie zostali jedynie oni dwoje, jest tylko jedna osoba, którą można wezwać z prośbą o pomoc… Sherlock Gnom.
Sherlock przybywa z odsieczą wraz ze swym nieodłącznym kompanem – Watsonem. Śledztwo zaprowadzi naszych bohaterów w nieoczekiwane miejsca, poznają nowe ornamenty, wspólnie z którymi będą odkrywać nieznane zakamarki miasta.

MARATON PITBULLA

16 marca zapraszamy na Maraton Pitbulla z pełną serią, trzech bezkompromisowych filmów Patryka Vegi i premierową częścią, którą Władysław Pasikowski ją zamyka. Będzie to spotkanie brutalnego świata, nie zawsze grzecznych policjantów i bezwzględnych gangsterów. Na początek kultowy „Pitbull”, następnie dwa największe kinowe hity 2016 roku „Pitbull. Nowe porządki” i „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, a na koniec wyczekiwany przez fanów serii, premierowy „Pitbull. Ostatni pies”.
Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasną. Czy jesteście na to gotowi?

Start: 16.03.2018 r. godz. 23.00

Zagramy:

• Pitbull
  • Nowe porządki
  • Niebezpieczne kobiety
  • Ostatni pies (PREMIERA!)