Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku 2018 na Torze Wschodzący Białystok

1
41

W sobotę 24 lutego 2018 r. — 5. Zimowym Grand Prix Białegostoku – zainaugurowane zostały Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku i Samochodowe Mistrzostwa Okręgu Białostockiego 2018. Bazą pierwszej imprezy był Stadion Miejski w Białymstoku przy ul. Słonecznej 1, ale jedna z prób sportowych odbyła się już na naszym torze na Krywlanach. Przed nami kolejne rundy MSB i MSOB, a najbliższa już w sobotę 17 marca. Tym razem bazą imprezy będzie Tor Wschodzący Białystok i tam ustawione zostaną cztery próby sportowe, każda o dł. ponad 2 km w kilku konfiguracjach. Start imprezy zaplanowany jest na godzinę 11.30. Park przedstartowy zlokalizowany będzie na drodze dojazdowej do toru oraz na parkingu trawiastym. Zapisy trwają do czwartku 15 marca do godz. 15:00.

Cykl Samochodowych Mistrzostw Białegostoku, którym Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji partneruje, to imprezy skierowane do kierowców amatorów, bez licencji zawodniczych i do udziału nie jest wymagany specjalnie przygotowany samochód. Wystarczy prawo jazdy kategorii B, pilot oraz sprawne technicznie auto wraz z ubezpieczeniem OC.

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji wspólnie z Automobilklubem Podlaskim przedstawia także terminy najbliższych rund na naszym torze:
– 17.03.2018 r.,

– 21.04.2018 r.,

– 17.06.2018 r.

Serdecznie zapraszamy również do kibicowania najlepszym amatorskim załogom rajdowym jednocześnie zapraszając na jazdy samochodowe z pomiarem czasu, o terminach których będziemy informować w stosownym czasie.

 

Przy okazji przypominamy o trwającej promocji na torze. Do pierwszego kwietnia br. (z możliwością przedłużenia – w zależności od warunków atmosferycznych, determinujących w znacznym stopniu możliwości korzystania z toru) obowiązują ceny w wysokości 50% cen ustalonych w cenniku toru za wynajęcie całego obiektu.

Ceny po promocji przedstawiają się następująco:

– Wynajęcie całego toru (poniedziałek – piątek ) – 1 godz. 400,00 zł,

– Wynajęcie całego toru (sobota, niedziela, święta) – 1 godz. 500,00 zł,

– Wynajęcie całego toru (poniedziałek – piątek) – 1 dzień  2 000,00 zł,

– Wynajęcie całego toru (sobota, niedziela, święta) – 1 dzień 3 000,00 zł.

Zapraszamy serdecznie firmy, grupy zorganizowane oraz wszystkich pasjonatów automobilizmu przypominając, że nasz tor przeznaczony jest właściwie dla każdego kierowcy (nawet tego bez uprawnień), do amatorskiej jazdy w celach szkoleniowych oraz doskonalenia techniki jazdy. Zupełnie nieistotne jest także, jakie auto posiadasz, sportowe coupe czy kombi, którym codziennie wozisz dzieciaki do szkoły. Liczy się przede wszystkim dobra zabawa.

Szczegóły dotyczące sposobu rezerwacji toru i dokonywania płatności przy pomocy HARMONOGRAMU OBIEKTU znajdują się na naszej stronie www.miejakoaktywni.pl. Proponowane przez nas dni to środa (16.00-17.00) oraz niedziela (13.30-14.30 i 15.00-16.00).

Wszelkie sugestie dotyczące terminów jazd prosimy kierować mailowo na adres: tor@bosir.bialystok.pl lub telefonicznie pod numerem 699 677 115.Samochodowe Mistrzostwa Białegostoku

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here