Up To Date Festival 2018. Można już kupić bilety

0
31
materiały Up To Date Festival

7 i 8 września – to data tegorocznego Up To Date Festival. Już po raz dziewiąty w jeden z wrześniowych weekendów Białystok przemieni się w miasto rozbrzmiewające wyszukaną elektroniką i niebanalnym hip-hopem.

Up To Date Festival nie jest zwykłym festiwalem. W ciągu ośmiu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy przewidzianej dla kilkuset osób UTDF stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym o międzynarodowym zasięgu.

W ubiegłorocznej edycji białostockiego festiwalu wzięło udział ponad 8000 uczestników, co jest 20% wzrostem frekwencji względem roku poprzedniego. Zanotowano także rekordową liczbę osób, które na festiwal przybyły do Białegostoku z odległych miast. Tym razem stanowili oni aż 70% wszystkich uczestników. Na kilka tygodni przed rozpoczęciem festiwalu wyprzedały się wszystkie karnety na Centralny Salon Ambientu, a w ciągu kilku pierwszych godzin od otwarcia festiwalowych bram wyprzedano wszystkie karnety na festiwal. Ubiegłoroczny Up To Date Festival był także rekordowy pod względem programu artystycznego. Na pięciu festiwalowych scenach wystąpiło ponad 50 artystów (10 po raz pierwszy występujących w Polsce) z 16 krajów, dając w sumie 48 koncertów, w tym 4 premiery światowe.

W programie były też bezpłatne wystawy i akcje społeczne, w tym akcja 50+, dzięki której każdy kto ukończył 50. rok życia mógł wziąć udział w koncertach całkowicie za darmo.

Jak będzie w tym roku? Zobaczymy. Wiadomo, że jedną z festiwalowych „miejscówek” będzie białostocki Stadion Miejski. Nie zabraknie też Centralnego Salonu Ambientu.

Do sprzedaży trafiła pierwsza pula biletów. Szczegółowe informacje znajdziecie na www.uptodate.pl/pl/bilety i na FB imprezy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here