Wiosenna wizyta przedszkolaków w choroskim magistracie

0
24

W pierwszy dzień wiosny Urząd Miejski w Choroszczy rozbrzmiał radosnym gwarem dziecięcych piosenek oraz stukotem przeszkadzajek. Dlaczego? Choroskie przedszkolaki zawitały do urzędu, by podzielić się z pracownikami radosną nowiną przywitania wiosny – Pani Wiośnie zaśpiewały piosenkę, a przeszkadzajki miały na dobre odstraszyć zimę. Może faktycznie tak będzie i wraz z dziecięcym gwarem wiosna przyjdzie już do nas na dobre?

Trzy grupy przedszkolaków, ubrane w kamizelki odblaskowe „Widoczny=Bezpieczny” wraz z Paniami nauczycielkami postanowiły odwiedzić Urząd Miejski w Choroszczy, by obwieścić wszystkim, że warz z 21 marca nadeszła wiosna. Powiedziały, w właściwie – wyśpiewały to także Burmistrzowi Choroszczy Robertowi Wardzińskiemu, ponieważ z okazji nadejścia wiosny zaśpiewały piękną, radosną piosenkę. Stukot instrumentów akustycznych, które dzieci ze sobą przyniosły, miał z kolei odstraszyć zimę. W magistracie nagle zrobiło się gwarno i głośno, ale prawdziwie radośnie i wiosennie.

Burmistrz Wardziński otrzymał od dzieci pięknie wykonane kolorowe kwiaty, a w rewanżu milusińscy poczęstowali się czekoladkami z logo „Choroszcz Nasza Rezydencja”.  Była to wspaniała, bardzo pozytywna wizyta. Jesteśmy pewni, że wiosna na pewno do nas przyjdzie.

gazeta.choroszcz.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here