[PILNE] Zaginął JAN PIECHOWSKI – Policja prosi o pomoc

www.kolno.policja.gov.pl

Kolneńscy policjanci poszukują zaginionego 36-letniego mieszkańca miejscowości Korzeniste, powiat kolneński. Prosimy o pomoc w jego odnalezieniu.

Mężczyzna 10 marca 2018r wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to:

PIECHOWSKI JAN, lat 36

zam. Korzeniste

Rysopis: wzrost około 170 cm, waga około 80 kg, średnia budowa ciała, oczy koloru niebieskiego, włosy krótkie kolor ciemny.

Znaki szczególne: brak

Ubrany był w: spodnie z materiału w kolorze brązowym, kurtka siwa w czarną kratę, buty trepy czarne.

Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego prosimy o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kolnie pod numerami telefonów /86/ 474 16 19 lub z najbliższą jednostką Policji – telefon 997 lub komórkowy 112.