Policja Poszukuje właścicieli skradzionych kołpaków

0
27

Mundurowi z Komisariatu Policji IV w Białymstoku poszukują właścicieli kołpaków, które zostały skradzione minionej nocy na osiedlu Nowe Miasto. Policjanci z Wydziału Patrolowo- Interwencyjnego zatrzymali już trzech sprawców tej kradzieży. Przy mężczyznach mundurowi znaleźli 21 sztuk skradzionych nakładek na koła. Cała trójka byla pijana. Badanie wykazało, że mieli od 1,5 do ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty, za które następnie odpowiedzą przed sądem.

Policjanci z patrolówki, minionej nocy, zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzewanych o dokonanie kradzieży kołpaków. O zdarzeniu na Osiedlu Nowe Miasto, tuż po północy, został zaalarmowanych dyżurny białostockiej komendy miejskiej Policji. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci. Funkcjonariusze podczas sprawdzania wskazanego rejonu bloków, przy jednym z nich, zauważyli trzech mężczyzn, którzy nieśli kołpaki samochodowe. Złodzieje widząc mundurowych zaczęli uciekać, jednak już po chwili byli w rękach policjantów. Przy mężczyznach funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 21 sztuk kołpaków samochodowych ze znakami volkswagena i skody. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu augustowskiego i sokólskiego w wieku od 19 do 20 lat. Wszyscy byli pijani i noc spędzili w izbie wytrzeźwień. Badanie wykazało od 1,5 do ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku prowadzący tą sprawę poszukują właścieli skradzionych minionej nocy kołpaków. Wszystkie osoby pokrzywdzone prosimy o kontakt osobisty z Komisariatem Policji IV w Białymstoku przy ul. Słowackiego 1 lub telefoniczny pod nr tel. 85 670 32 44 lub numerem alarmowym 997.


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here