Policja Poszukuje właścicieli skradzionych kołpaków

Mundurowi z Komisariatu Policji IV w Białymstoku poszukują właścicieli kołpaków, które zostały skradzione minionej nocy na osiedlu Nowe Miasto. Policjanci z Wydziału Patrolowo- Interwencyjnego zatrzymali już trzech sprawców tej kradzieży. Przy mężczyznach mundurowi znaleźli 21 sztuk skradzionych nakładek na koła. Cała trójka byla pijana. Badanie wykazało, że mieli od 1,5 do ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Gdy wytrzeźwieją usłyszą zarzuty, za które następnie odpowiedzą przed sądem.

Policjanci z patrolówki, minionej nocy, zatrzymali trzech mężczyzn, podejrzewanych o dokonanie kradzieży kołpaków. O zdarzeniu na Osiedlu Nowe Miasto, tuż po północy, został zaalarmowanych dyżurny białostockiej komendy miejskiej Policji. Na miejsce natychmiast zostali wysłani policjanci. Funkcjonariusze podczas sprawdzania wskazanego rejonu bloków, przy jednym z nich, zauważyli trzech mężczyzn, którzy nieśli kołpaki samochodowe. Złodzieje widząc mundurowych zaczęli uciekać, jednak już po chwili byli w rękach policjantów. Przy mężczyznach funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli 21 sztuk kołpaków samochodowych ze znakami volkswagena i skody. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu augustowskiego i sokólskiego w wieku od 19 do 20 lat. Wszyscy byli pijani i noc spędzili w izbie wytrzeźwień. Badanie wykazało od 1,5 do ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.

Policjanci z Komisariatu Policji IV w Białymstoku prowadzący tą sprawę poszukują właścieli skradzionych minionej nocy kołpaków. Wszystkie osoby pokrzywdzone prosimy o kontakt osobisty z Komisariatem Policji IV w Białymstoku przy ul. Słowackiego 1 lub telefoniczny pod nr tel. 85 670 32 44 lub numerem alarmowym 997.