POSZUKUJEMY OSZUSTKI

0
59

Policjanci z Komisariatu Policji III w Białymstoku poszukują sprawczyni oszustwa, do którego doszło 28 lutego 2018 roku, w Białymstoku przy ul. Al. Solidarności.

Policjanci z Komisariatu Policji III w Białymstoku poszukują sprawczyni oszustwa, do którego doszło w Białymstoku przy ul. Al. Solidarności. Nieznany sprawca- kobieta podając się za pracownika ZUS-u weszła do jednego z mieszkań pod pretekstem zbierania podpisów związanych z otrzymaniem pieniędzy z programu 500+ dla emeryta powyżej 85-go roku życia i następnie poprosiła zastaną w mieszkaniu kobietę o pokazanie starych zużytych banknotów 100 złotowych w celu sprawdzenia ich numerów. Sprawczyni, widząc skąd pokrzywdzona wyjmowała pieniądze, skorzystała z okazji opuszczenia przez nią pokoju i ukradła 1000 złotych.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osobę na portrecie pamięciowym lub mogą przyczynić się do ustalenia jej tożsamości prosimy o kontakt z Komisariatem Policji III w Białymstoku pod numer telefonu /85/ 670 32 33, /85/ 670 21 99 lub z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc pod numer alarmowy 997 lub 112.


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here