Metalklaster CUP już w ten weekend!

0
22

Metalklaster CUP – turniej piłkarski futsalu o Puchar Klastra Obróbki Metali odbędzie się w najbliższą sobotę, 14 kwietnia, w hali sportowej Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznegow Białymstoku przy ul. Ks. Stanisława Suchowolca.

W turnieju wezmą udział przedsiębiorstwa na co dzień konkurujące ze sobą, a jednak potrafiące współpracować w ramach klastra i chcące aktywnie spędzić czas. Zmierzy się w nim 9 drużyn, firm członkowskich i partnerów strategicznych Klastra Obróbki Metali: Alex, Budrad, Lohr Polska (Polinvest), Stal-Montaż, ChM, Promotech, PORTA, „Mechaniak”, UwB.

– Metalklaster CUP służy integracji oraz pogłębianiu współpracy pomiędzy firmami członkowskimi i partnerami strategicznymi – mówi Sebastian Rynkiewicz, koordynator KOM. – Tak jak w ubiegłym roku stawiamy na mnóstwo dobrej zabawy, pozytywną energię i promowanie zdrowej konkurencji.

12 drużyn, a wśród nich firmy członkowskie i partnerzy strategiczni KOM, ponad 100 zawodników, dużo emocji i niesamowita atmosfera – tak wyglądała pierwsza edycja zawodów, która odbyła się w listopadzie ubiegłego roku. Na prośbę uczestników, którym spodobała się formuła turnieju, impreza ma szansę trwale wpisać się w harmonogram działań Klastra.

Sponsorem turnieju jest firma Technology Applied wykorzystująca przemysłowe technologie druku 3D. Partnerem i sponsorem atrakcyjnych nagród jest firma motoryzacyjna Rycar Sp. z o.o. Sp. K., która rozważa możliwość przystąpienia do struktur Klastra Obróbki Metali. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: Polskie Radio Białystok, TVP3 Białystok, Kurier Poranny oraz portal informacyjny Dzień Dobry Białystok.

Jako wisienka na torcie zakładany jest mecz towarzyski pracowników jednego ze sponsorów ze zwycięzcą turnieju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here