Chciał popełnić samobójstwo – odnaleźli go białostoccy policjanci

0
68

Białostoccy policjanci dostali informację o mężczyźnie, który chce popełnić samobójstwo. Dzięki szybkiej i skutecznej interwencji mundurowych nie doszło do tragedii. 35-latek bezpiecznie trafił pod opiekę lekarzy.

Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku, minionej nocy tuż po 2:30, otrzymał zgłoszenie, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Z przekazanej informacji wynikało, że mężczyzna najprawdopodobniej przebywa w okolicy dworca, gdyż w słuchawce słychać było odgłos pociągu. Desperat w rozmowie telefonicznej stwierdził, że chce  targnąć się na swoje życie, po czym się rozłączył. W okolice białostockich dworców natychmiast zostali wysłani mundurowi z patrolówki. Przez cały czas z mężczyzną próbował nawiązać kontakt także dyżurny. Jednak telefon nie odpowiadał. W czasie jak mundurowi przeczesywali wskazany teren, dyżurny dodzwonił się do desperata. Po krótkiej rozmowie „wyciągnął” od mężczyzny gdzie się znajduje. Prowadząc z nim rozmowę, odwodząc od popełnienia tego drastycznego kroku, skierował patrole we wskazane przez rozmówcę miejsce. Już po kilku minutach, mundurowi z patorlówki odnaleźli potrzebującego pomocy mężczyznę. Trafił  pod opiekę lekarzy.

Dzięki natychmiastowej reakcji i sprawnej współpracy białostockich policjantów, po raz kolejny udało się zapobiec tragedii.

bialystok.policja.gov.pl


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here