Old Breakout – live

0
38

Z największą przyjemnością zapraszamy na koncert poświęcony Tadeuszowi Nalepie.
Różne bywają spotkania po latach. Wspomnień nieraz za dużo, słów za mało. Ale bywa l tak, że słowa, których aż nadto, trzeba jeszcze ubrać w muzykę. Tamtą sprzed lat czy tę zupełnie nową.

l to właśnie przydarzyło się grupie starych muzycznych przyjaciół. 28 września 2013 roku z inicjatywy Kazimierza Pabiasza w Józefowie pod Warszawą w ramach dorocznego festiwalu Lep na Bluesa odbył się koncert z udziałem dawnych członków grupy Breakout, legendarnej rockowej formacji, założonej przez Tadeusza Nalepę za namową Franciszka Walickiego na bazie zespołu Blackout prawie pół wieku temu.

 

Jej pierwszy skład tworzyli:
Tadeusz Nalepa, Mira Kubasińska, Janusz Zieliński, Krzysztof Dłutowski i Józef Hajdasz. Dwaj ostatni pojawili się w Józefowie, a koncertowy skład uzupełnili: Winicjusz Chróst, Tadeusz Trzciński i Zbigniew Wypych, Wojciech Morawski. Entuzjastycznie przyjęty, naszpikowany wzruszeniami muzyków l publiczności występ stał się naturalnym impulsem dla nagrania płyty z nowymi utworami. Poszli za tym głosem a wszystkie teksty znów napisał Bogdan Loebl.

Old Breakout- Członkowie zespołu
Tadeusz Trzciński
Kazimierz Pabiarz
Dariusz „Wodzu” Henczel
Piotrek Ożerski
Jacek Korzeniowski
Bogusław Maciej Kubicki

 

19.04.2018, godz. 20:30, pub 6-ścian, ul. Warszawska 30


Bilety w Sześcian Pub
40 pln – przedsprzedaż
50 pln – w dniu koncertu

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here