Maraton Teatralny w Choroszczy

0
17

W ostatnią sobotę kwietnia zapraszamy na Maraton Teatralny, podczas którego zobaczymy trzy spektakle w wykonaniu młodzieży z północnej Polski. Bezpłatne wejściówki będą dostępne w Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy. Zapraszamy!

Maraton teatralny odbędzie się 28 kwietnia 2018. Rozpocznie się o godz. 19:00 i potrwa do ok. 20:15. Na scenie Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy zobaczymy dwa teatry, dwa spektakle i jedną kooperację artystyczną. Wystąpi  Teatr Surprise z Sejn, który wystawi spektakl „Powiem wam”. Jest to adaptacja opowieści młodych dziewczyn. Mieszkających obok nas. Uczących się w naszych szkołach. Spacerujących tymi samymi chodnikami. Spektakl opowiada o młodej dziewczynie borykającej się z codziennymi trudami nastoletniego życia, które mogłoby się wydawać z pozoru łatwe i proste. Jednak nie wszyscy mamy jedną receptę na radzenie sobie z trudami codzienności. W roli głównej: Gabriela Linkiewicz, w pozostałych rolach: Oliwia Mikołajczyk, Maja Zianowicz, Paulina Łukaszewicz, Aleksandra Draugialis, Julia Tur, Mateusz Okrągły, Cezary Szczęsny. 

Zobaczymy też Teatr W Punkt z Nowinki ze spektaklem „Wariatka” (scenariusz Grzegorz Śmiałek) oraz Dodatkowo obie formacje teatralne wykonają etiudę – niespodziankę. Reżyserem i opiekunem teatrów jest Dorian Krause.

Maraton Teatralny jest pierwszą tego typu imprezą w Choroszczy. Scena Miejsko-Gminnego Centrum Kultury i Sportu otwarta jest na eksperymenty teatralne, wspiera młodych adeptów aktorstwa.

Zapraszamy widzów od 12 roku życia. Bezpłatne wejściówki mogą Państwo odebrać w biurze Centrum Kultury od soboty 21 kwietnia 2018. Zapraszamy!

gazeta.choroszcz.pl


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here