Narew inauguruje rundę wiosenną na Stadionie w Choroszczy

0
32

Drużyna seniorów Narwi Choroszcz w miniony weekend meczem wyjazdowym rozpoczęła zmagania w rundzie rewanżowej podlaskiej A-klasy. Niestety zawodnicy trenera Wiesława Romaniuka przegrali bardzo ważne spotkanie z KS Grabówka. Spotkanie Narew rozpoczęła od objęcia prowadzenia po golu Adama Rećko w 16 minucie ale prowadzenie nie trwało długo gdyż gospodarze 2 minuty później doprowadzili do remisu. W drugiej połowie wynik się nie zmieniał do ostatnich akcji meczu, gdy wydawało się że mecz zakończy się podziałem punktów  Grabówka w doliczonym czasie gry zdobyła zwycięską bramkę. Porażka sprawiła, że Narew spadła ma 3 punktową stratę do lidera ligowej tabeli Polonii Raczki i teraz każdy mecz ma kolosalne znaczenie w walce o awans do Klasy Okręgowej. W najbliższej kolejce Narew na Stadionie Miejskim w Choroszczy podejmie przedostatni w tabeli Grab Janówka. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę 29 kwietnia o godzinie 15:00. Wejście na trybuny Stadionu Miejskiego będzie od strony ul. Pałacowej przez obiekt „Orlik”.

W nadchodzący weekend rundę wiosenną rozpoczną też drużyny młodzieżowe klubu Narew Choroszcz. Juniorzy młodsi w piątek 27 kwietnia o godz. 17:00 na wyjeździe zmierzą się z rówieśnikami z Pogoni Łapy, a najmłodszych orlików czeka turniej w Białymstoku, który rozpocznie się w sobotę 28 kwietnia o godz. 10:00 na boisku przy ul. Świętokrzyskiej w Białymstoku.