Maraton Horrorów w kinach Helios!

0
30
Maraton Horrorów

Już w najbliższy piątek, 11 maja we wszystkich kinach Helios odbędzie się mrożący krew w żyłach Maraton Horrorów z czterema przerażającymi filmami. To będzie pełna grozy filmowa uczta dla nawet najbardziej wymagających miłośników tego gatunku!

Jako pierwszy zaprezentowany zostanie najnowszy horror „THE LODGERS. PRZEKLĘCI”, zrealizowany z rozmachem
w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Irlandii. Następnie Widzowie zobaczą kolejną porywającą premierę – zbierający świetne opinie horror „GHOSTLAND”, a już chwilę później (na dwa tygodnie przed polską premierą), przerażający „DEVIL’S GATE”. Dla najodważniejszych Nocne Maratony Filmowe przygotowały nietypowy deser w postaci „CO SIĘ WYDARZYŁO W GRACEFIELD”.
Taka dawka strachu sprawi, że Widzowie będą mieli obawy przed zgaszeniem światła nawet we własnym domu!

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon jest ważny tylko w czasie Maratonu Filmowego.


Sieć kin Helios zaprasza na niepowtarzalną noc z filmami, w których GROZA gra pierwsze skrzypce, a jedynym ich celem jest śmiertelnie WYSTRASZYĆ wszystkich Widzów. Bilety są już dostępne w sprzedaży, szczegóły dotyczące seansów znaleźć można pod adresem www.helios.pl/nmf_horrorow1105.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here