Targi Pracy 2018 na UwB

0
13

30 firm i instytucji zaprezentuje się podczas tegorocznych Targów Pracy na Uniwersytecie w Białymstoku. Impreza odbędzie się 23 maja 2018 roku na Wydziale Pedagogiki I Psychologii UwB (Aula C przy ulicy Świerkowej 20).

Targi adresowane są przede wszystkim do studentów i absolwentów największej białostockiej uczelni, a także do podmiotów zainteresowanych pozyskaniem nowych pracowników. Dla tych pierwszych są okazją, aby spotkać się „face to face” z potencjalnym pracodawcą. Pracodawcy natomiast mają szansę wyłowić obiecujących kandydatów do pracy.

Tak dzieje się na targach już od 17 lat. Tym razem wystawców jest wyjątkowo dużo – wśród nich przedsiębiorcy oraz instytucje rynku pracy, z którymi Biuro Karier UwB współpracuje od lat.

Nowością tegorocznych Targów Pracy na UwB jest Debata Ekspertów HR ze studentami, pod hasłem „Od aplikacji do rekrutacji”. Debatę zainicjowała wspólnie z Biurem Karier firma CERI.

Tematy związane z procedurami rekrutacyjnymi, ścieżką kariery i sytuacją na rynku pracy zawsze bardzo interesują uczestników targów. Podczas debaty studenci i absolwenci będą mogli zdobyć informacje z pierwszej ręki, zadając pytanie zaproszonym przez nas gościom. Wśród ekspertów będą przedstawiciele takich firm, jak Rosti Poland, BitCraft, Pronar, CERI International, T-Matic Grupa Computer Plus i Brand Distribution Group – wymienia Marcelina Wojno, kierowniczka Biura Karier Uniwersytetu w Białymstoku.

Targi Pracy rozpoczną się o godzinie 10.00 i potrwają do 13.00. Debata z ekspertami zaplanowana jest na 11.00 i odbędzie się w sali C2.19.

uwb.edu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here