Choroszcz gospodarzem piątkowej Spartakiady Samorządowej

W najbliższy piątek 25 maja odbędzie się XIV Spartakiada Samorządowa. W tym roku gospodarzem będzie Choroszcz, a udział w sportowej rywalizacji weźmie kilkanaście gmin powiatu białostockiego. Sportowe zmagania odbędą się na Stadionie Miejskim w Choroszczy, a także sąsiadującym orliku. Konkurencjami będą m.in. piłka nożna, biegi na 100 m, przeciąganie liny, przetaczanie wielkiej opony, rzuty do kosza, siatkówka, strzały na bramkę, dwa ognie, rzut monetą do beczki, dart, a także „trójbój władz” gdzie Burmistrz Choroszczy Robert Wardziński będzie rywalizował włodarzami innych miejscowości.  Przed rokiem nasz burmistrz w tej konkurencji był najlepszy – liczymy na obronę tytułu! Początek spartakiady o godzinie 9:00 na naszym stadionie – zachęcamy do kibicowania naszym samorządowcom!

gazeta.choroszcz.pl