[PILNE] Wypadek z udzialem autobusu szkolnego na DK63

Dzisiaj 05.06 na Drodze Krajowej nr 63 w rejonie miejscowości Brulino-Piwki (gmina Czyżew) doszło do zdarzenia drogowego.

W zdarzeniu uczestniczyly: autobus szkolny, samochód osobowy i bus.

Ze wstępnych ustaleń policji  wynika, że autobus szkolny zatrzymał się aby pasażerowie mogli wyjść z pojazdu. W momencie postoju autobusu, kobieta kerująca fordem rozpoczęła manewr omijania autobusu. Z kolei kierowca citroena aby uniknąć zderzenia z autobusem zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w lewy bok forda. Następnie ford uderzył w autobus.

W wyniku tego zdarzenia kierująca fordem trafiła do szpitala.

Badanie trzeźwości wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

W miejscu zdarzenia trwaja czynnosci wyjasniajace szczegóły tego zdarzenia Droga jrst zablokowana. Policja zorganizowała objazdy dla samochodów osobowych ruch odbywa się drogami lokalnymi natomiast pojazdy ciężarowe kierowane są od Czyżewa w kierunku Ciechanowca i od miejscowości Nur w kierunku Ciechanowca a następnie Czyżewa.