Planowane przerwy w dostawie wody na terenie Białegostoku i okolic

Wodociągi Białystok informują o możliwości wystąpienia przerw w dostawie wody

0
81
pixabay.com

Wodociągi Białystok informują o możliwości wystąpienia przerw w dostawie wody. Poniżej znajduje się lista planowanych prac:

Data
– charakter robót
                             LokalizacjaPrzewidywany termin wykonania pracMiejsce występowania niedogodności
11.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Produkcyjnagodz. 8.00-15.00Przerwa w dostawie wody przy ulicach: Produkcyjnej (od wjazdu do Oczyszczalni Ścieków do granicy Białegostoku), Aksamitnej, Atłasowej, Kaszmirowej oraz w gminie Dobrzyniewo – za studnią wodomierzową.
11.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Piastagodz. 8.00-15.00Przerwa w dostawie wody przy ul. Piasta (od ul. Skorupskiej do nr. 39 włącznie) oraz w SP nr 10 przy ul. Spacerowej.
11.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Wysockiegogodz. 8.00-19.00Przerwa w dostawie wody przy ul. Wysockiego, od nr. 164 („Wieża Ciśnień”) do granicy miasta.
11.06. – prace na sieci wodociągowejGmina Wasilkówgodz. 8.00-19.00Okresowe obniżenia ciśnienia wody w miejscowościach: Wasilków, Jurowce, Sochonie, Woroszyły, Wólka Przedmieście, Wólka Poduchowna, Nowodworce, Dąbrówki, Studzianki oraz za wodomierzem głównym w Nowodworcach: ul. Zaciszna, Krzywe Góry i ul. Sosnowa.

Za wszystkie uciążliwości Wodociągi Białostockie przepraszają użytkowników.


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here