Planowane przerwy w dostawie wody na terenie Białegostoku i okolic

Wodociągi Białystok informują o możliwości wystąpienia przerw w dostawie wody

pixabay.com

Wodociągi Białystok informują o możliwości wystąpienia przerw w dostawie wody. Poniżej znajduje się lista planowanych prac:

– charakter robót
                             LokalizacjaPrzewidywany termin wykonania pracMiejsce występowania niedogodności
11.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Produkcyjnagodz. 8.00-15.00Przerwa w dostawie wody przy ulicach: Produkcyjnej (od wjazdu do Oczyszczalni Ścieków do granicy Białegostoku), Aksamitnej, Atłasowej, Kaszmirowej oraz w gminie Dobrzyniewo – za studnią wodomierzową.
11.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Piastagodz. 8.00-15.00Przerwa w dostawie wody przy ul. Piasta (od ul. Skorupskiej do nr. 39 włącznie) oraz w SP nr 10 przy ul. Spacerowej.
11.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Wysockiegogodz. 8.00-19.00Przerwa w dostawie wody przy ul. Wysockiego, od nr. 164 („Wieża Ciśnień”) do granicy miasta.
11.06. – prace na sieci wodociągowejGmina Wasilkówgodz. 8.00-19.00Okresowe obniżenia ciśnienia wody w miejscowościach: Wasilków, Jurowce, Sochonie, Woroszyły, Wólka Przedmieście, Wólka Poduchowna, Nowodworce, Dąbrówki, Studzianki oraz za wodomierzem głównym w Nowodworcach: ul. Zaciszna, Krzywe Góry i ul. Sosnowa.

Za wszystkie uciążliwości Wodociągi Białostockie przepraszają użytkowników.