[Uwaga] Przerwy w dostawie wody w Białymstoku 11.06-14.06

Planowane przerwy w dostawie wody na terenie Bialegostoku.

– charakter robót
                             LokalizacjaPrzewidywany termin wykonania pracMiejsce występowania niedogodności
11.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Produkcyjnagodz. 8.00-15.00Przerwa w dostawie wody przy ulicach: Produkcyjnej (od wjazdu do Oczyszczalni Ścieków do granicy Białegostoku), Aksamitnej, Atłasowej, Kaszmirowej oraz w gminie Dobrzyniewo – za studnią wodomierzową.
11.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Piastagodz. 8.00-15.00Przerwa w dostawie wody przy ul. Piasta (od ul. Skorupskiej do nr. 39 włącznie) oraz w SP nr 10 przy ul. Spacerowej.
11.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Wysockiegogodz. 8.00-19.00Przerwa w dostawie wody przy ul. Wysockiego, od nr. 164 („Wieża Ciśnień”) do granicy miasta.
11.06. – prace na sieci wodociągowejGmina Wasilkówgodz. 8.00-19.00Okresowe obniżenia ciśnienia wody w miejscowościach: Wasilków, Jurowce, Sochonie, Woroszyły, Wólka Przedmieście, Wólka Poduchowna, Nowodworce, Dąbrówki, Studzianki oraz za wodomierzem głównym w Nowodworcach: ul. Zaciszna, Krzywe Góry i ul. Sosnowa.
14.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Ciesielskagodz. 8.00-15.00Przerwa w dostawie wody przy ul.ul. Ciesielskiej, Juranda, Kmicica, Zagłoby, Kropelkowej oraz ul. Baranowickiej 56, 58, 60.
14.06. – połączenie nowo wybudowanej linii wodociągowej z siecią miejskąul. Ciołkowskiegogodz. 8.00-15.00Przerwa w dostawie wody przy ul. Ciołkowskiego (od ul. Nowowarszawskiej do ronda Kawelina).
14.06. – budowa ul. Ciołkowskiegoul. Ciołkowskiegogodz. 8.00-15.00Przerwa w dostawie wody do budynków przy ul. Nowowarszawskiej (od ul. Ciołkowskiego do ul. Dojlidy Fabryczne) oraz ul. Dojlidy Fabryczne (od ul. Nowowarszawskiej do ul. Dojnowskiej).

Za wszystkie uciążliwości Wodociągi Białostockie przepraszają użytkowników.