Komunikat ZECWiK – legalizacja wodomierzy w Klepaczach

Zakładu Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Choroszczy Spółka z o.o., w związku z obowiązkową wymianą legalizacyjną wodomierzy, prosi mieszkańców Klepacz o UDOSTĘPNIENIE LOKALI MIESZKALNYCH w dniach od 11.06.2018 do 30.06.2018 w godzinach od 09.00-20.00. Wówczas zamontowane zostaną wodomierze z odczytem radiowym. Prace będzie prowadziła firma Visterma Sp. z o.o. z siedzibą w Białystok przy ul. Świętojańskiej 6. Kontakt do wykonawcy: tel. 730 937 333.

Wymiana wodomierzy nastąpi na następujących ulicach w miejscowości Klepacze:

Wiosenna, Spokojna, Łagodna, Letnia, Cicha, Żwirowa, Gliniana, Piaskowa, Łąkowa, Mokra, Sucha, Graniczna, Dolna, Krótka, Poprzeczna, Równoległa, Górna, Długa, Zaułek, Prosta, Zagórna, Wąska, Przejazd, Grzybowskiego, Wodociągowa, Niewodnicka, Gajowa, Myśliwska, Nadrzeczna, Stawowa, Kolejowa, Brzozowa, Olchowa, Sosnowa, Wierzbowa, Turczyn, Polna, Oliszki, Węgierska.

Ponadto ZECWiK Sp. z o.o. w Choroszczy informuje, że:

1. Wymiana liczników głównych jest bezpłatna. Na życzenie klienta firma wymieniająca może odpłatnie wymienić podlicznik, który również podlega obowiązkowi okresowej wymiany legalizacyjnej. Koszt wymiany wynosi 140 zł brutto, płatne podczas montażu. Faktura za wykonany montaż zostanie wystawiona na podstawie sporządzonego protokołu montażu i przesłana pocztą.
  2. Należy zapewnić swobodny dostęp do miejsca wymiany wodomierza. Monter ma prawo odmówić montażu wodomierza, gdy dostęp do miejsca montażu jest utrudniony lub gdy obecny wodomierz został zamontowany nieprawidłowo.
  3. Brak wymiany wodomierza spowoduje rozliczanie zużycia wody zgodnie z Uchwałą Rady Miejskiej w Choroszczy z dn. 28.03.2003 r., w sprawie zbiorowego zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków na terenie Gminy Choroszcz.
  4. W czasie prowadzonych robót mogą wystąpić chwilowe przerwy w dostawie wody.
  5. Zdemontowane wodomierze podlegają zwrotowi, zabiera je firma dokonująca wymiany.
  6. Informacje na temat wymiany wodomierzy można uzyskać w biurze ZECWiK Sp. z o.o. w Choroszczy, ul. H. Sienkiewicza 25A lub pod nrem tel. 85 719 11 08.

Kontakt do wykonawcy – firmy Visterma Sp. z o.o.: tel. 730 937 333.

ZECWiK/UM

gazeta.choroszcz.pl