[WYPADEK] Czołowe zderzenie Opla z Mercedesem w miejscowości Gniła

Kolizyjne Podlasie

Dzisiaj około godziny 12 doszło do wypadku w miejscowości Gniła. z udziałem dwóch pojazdów osobowych

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kobieta kierująca Ople,m jadąc od Dobrzyniewa do Pogorzałek w trakcie wykonywania manewru wyprzedzania zderzyła się czołowo z kierującą Mercedesem. Po czym opel stanął w płomieniach. Strażacy jednak szybko opanowali palący się pojazd.

W wyniku tego zdarzenia ranne zostały 3 osoby (kierująca Oplem, kierująca Mercedesem oraz pasażerka z Mercedesa). Po udzieleniu pierwszej pomocy na miejscu, zostali przewiezieni do szpitala.
Uczestnicy wypadku w momencie zdarzenia byli trzeźwi.

Na miejscu możemy się spodziewać utrudnień

Podziękowania za foto dla Kolizyjne Podlasie

1 KOMENTARZ

1. Witam, szukam w pilnej sprawie Pań z mercedesa ; jeżeli ktoś je zna i może mi pomóc w kontakcie z nimi ( lub kimś z rodziny) , albo przekazać , aby odezwano się do mnie , proszę o kontakt pod numerem: 534-998-222; z góry dziekuję