Gmina Choroszcz z nową nitką kanalizacji

0
11

W Gminie Choroszcz powstał kolejny odcinek sieci kanalizacyjnej – we wsi Porosły w ulicach Rezydenckiej, Sadowej i Skrajnej. Łącznie powstało ok. 1,5 km sieci kanalizacyjnej wraz z przepompownią ścieków.

Podłączenie do miejskiej sieci kanalizacyjnej to oczywiście koszt, przy czym koszt jednorazowy. Zaś zysk jest bezdyskusyjny: otrzymujemy bowiem w pełni bezobsługowe korzystanie z sieci sanitarnej, uwolnienie się od nieustannego kontrolowania stanu przydomowych szamb, za których opróżnienie również ponosi się koszty, w niektórych przypadkach co najmniej raz w miesiącu.

Zachęcamy mieszkańców miejscowości Porosły, zwłaszcza mieszkających przy ulicach Rezydenckiej, Sadowej i Skrajnej, aby skorzystać z nowo wybudowanej nitki sieci kanalizacyjnej i podłączyć się do niej.

Wszelkie niezbędne dokumenty oraz informacje można uzyskać kontaktując się z Zakładem Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji w Choroszczy sp. z o.o. ul. H. Sienkiewicza 25a Choroszcz w godz. 7.00-15.00, tel. 85 719 11 08, e-mail: kontakt@zec-choroszcz.pl; www.zec-choroszcz.pl. Zapraszamy!

gazeta.choroszcz.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here