KONKURS – Wygraj podwójne zaproszenie na NOC Z KRYMINAŁEM – MINI MARATON SICARIO

0
39

INFORMACJE NA TEMAT WARUNKÓW KONKURSU – PONIŻEJ

Już 20 lipca Nocne Maratony Filmowe w kinach Helios w Białymstoku zapraszają na wieczór z mocnym kinem akcji.

Na początek jeden z najlepszych kryminałów sensacyjnych ostatnich lat –  „SICARIO”. Kolejny raz przyjdzie widzom się przekonać, że jedynym sposobem na walkę z bezwzględnym bossem kartelu narkotykowego będzie pozbycie się moralnych oporów i działanie daleko poza granicami prawa.

Zaraz po krótkiej przerwie na Mini Maratonie zagrany zostanie premierowo „SICARIO 2: SOLDADO” –  w którym brutalny świat narkotyków i handlu bronią, staje się jeszcze bardziej mroczny i bezwzględny…

Kartele narkotykowe, płatni zabójcy i akcja trzymająca w napięciu do samego końca jeszcze długo po wyjściu z kina nie pozwolą widzom zasnąć. Mini Maraton Sicario gwarantuje mocne rozpoczęcie weekendu!

 

MINI MARATON SICIARIO

Kino Helios Galeria Alfa

Kino Helios Galeria Atrium Biała

Kino Helios Galeria Jurowiecka

 

Start: 20.07.2018 r., godz. 20:30

 

FILMY:

  • Sicario

Młoda agentka FBI, Kate Macer przyłącza się do supertajnej akcji CIA, mającej na celu pojmanie szefa wielkiego meksykańskiego kartelu narkotykowego. Macer stopniowo poznaje szczegóły operacji, która często ociera się o granicę prawa i moralności, prowadząc do najgłębszych czeluści przestępczego piekła. Przewodnikiem po jego kolejnych kręgach będzie dla Macer tajemniczy współpracownik CIA o meksykańskim pochodzeniu, zwany „konsultantem”, który – jak się okaże – ma dla całej akcji kluczowe znaczenie. Jego prawdziwa tożsamość będzie dla Macer największym szokiem.

  • Sicario 2: Soldado (PREMIERA!)

 Alejandro (Benicio del Toro) był kiedyś pełnym brawury prokuratorem, jednak morderstwo jego rodziny odmieniło go na zawsze. Z jednej strony stał się opiekunem córki mafiosa, który dopuścił się tej zbrodni, z drugiej nie przestał być sicario – zabójcą, który przekroczy każdą granicę, żeby zemścić się na kartelach, które odebrały mu jego dawne życie. Alejandro podejmuje się samotnej misji, która każe mu się cofnąć w głąb mrocznej przeszłości, o której tak bardzo chciał zapomnieć.

Ceny biletów za cały maraton:

Bilet ulgowy 29 zł

Bilet normalny 33 zł

 

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

 

MiastoBialystok.pl we współpracy z białostockimi kinami Helios przygotowali dla Was konkurs w którym mamy do wygrania podwójne zaproszenia na powyższy maraton filmowy.

Jedyne co musisz zrobić to wypełnić poniższy formularz + udostępnić ten wpis w dowolnych mediach społecznościowych. 

Konkurs trwa do 19.07.2018 do godziny 19:00. Informację dla zwycięzców podamy SMSowo lub na naszej stronie internetowej.

Nasza redakcja nagrodzi najciekawsze zgłoszenia konkursowe.

DANE OSOBOWE pozyskane z konkursu, Wykorzystane zostaną tylko i wyłącznie na cele konkursu, następnie zostaną usunięte z naszych systemów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here