Wypadek na DK 16 trzy osoby w szpitalu

Kpp w Augustowie

Dzisiaj kilka minut przed godziną 12 doszło do zdarzenia drogowego na Drodze Krajowej nr 16 (wylot z Augustowa do Sejn)

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna kierujący volkswagenem Passatem z nieznanych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, w wyniku czego zderzył się z volkswagenem Amarok, który następnie zjechał na ścieżkę rowerową i przewrócił się na bok.
Jak informuje Zespół Prasowy Podlaskiej Policji: W wyniku tego zdarzenia 3 osoby zostały zabrane do szpitala-48-letni kierowca Passata i jego pasażerka oraz 54-letni kierowca drugiego pojazdu.

Wstępne badanie trzeźwości kierowców wykazało, że w momencie wypadku byli oni trzewi.

W miejscu zdarzenia możemy spodziewać się dużych utrudnień – droga jest zablokowana. Policja kieruje na objazdy: dla pojazdów osobowych ulicami Wyszyńskiego i Turystyczną natomiast pojazdy ciężarowe muszą czekać na zakończenie czynności.

W chwili obecnej na miejscu policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia.