Pomóżmy Lenie !

0
9

Lena jest córką naszej koleżanki pełniącej służbę w Placówce Straży Granicznej w Sejnach. Dziewczynka, aby móc chodzić bez bólu i cierpienia potrzebuje naszej pomocy i wsparcia.

Lena Lasota ma 6 lat. Choruje na dysplazję kręgowo – nasadowo – przynasadową, która spowodowała uszkodzenie kręgosłupa, nasad i przynasad kości długich. Wymaga jak najszybciej 2 operacji, dzięki którym będzie mogła chodzić bez bólu i uniknie poruszania się na wózku inwalidzkim w przyszłości. Jedynym lekarzem na świecie, który jest w stanie i zgodził się zoperować Lenkę jest prof. Dror Paley z Florydy. Operacja ta może odbyć się już w sierpniu tego roku w Polsce, podczas wizyty prof. Paley’a u nas w kraju.  Koszt jednej operacji wynosi 300 000 zł. Niestety suma ta znacznie przekracza budżet domowy rodziny, a już w tym tygodniu rodzice Leny muszą wpłacić 20 % potrzebnej kwoty, natomiast pozostałą jej część do 21 sierpnia br.

Zwracamy się do Was wszystkich z serdeczną prośbą o pomoc Lenie i wsparcie, nieustających w walce o zdrowie córki rodziców.

Razem możemy więcej !!!


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here