Pomóżmy Lenie !

0
11

Lena jest córką naszej koleżanki pełniącej służbę w Placówce Straży Granicznej w Sejnach. Dziewczynka, aby móc chodzić bez bólu i cierpienia potrzebuje naszej pomocy i wsparcia.

Lena Lasota ma 6 lat. Choruje na dysplazję kręgowo – nasadowo – przynasadową, która spowodowała uszkodzenie kręgosłupa, nasad i przynasad kości długich. Wymaga jak najszybciej 2 operacji, dzięki którym będzie mogła chodzić bez bólu i uniknie poruszania się na wózku inwalidzkim w przyszłości. Jedynym lekarzem na świecie, który jest w stanie i zgodził się zoperować Lenkę jest prof. Dror Paley z Florydy. Operacja ta może odbyć się już w sierpniu tego roku w Polsce, podczas wizyty prof. Paley’a u nas w kraju.  Koszt jednej operacji wynosi 300 000 zł. Niestety suma ta znacznie przekracza budżet domowy rodziny, a już w tym tygodniu rodzice Leny muszą wpłacić 20 % potrzebnej kwoty, natomiast pozostałą jej część do 21 sierpnia br.

Zwracamy się do Was wszystkich z serdeczną prośbą o pomoc Lenie i wsparcie, nieustających w walce o zdrowie córki rodziców.

Razem możemy więcej !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here