UWAGA Przerwa w dostawie wody w gminie Choroszcz w dn. 2-3 sierpnia br.

Zakład Energetyki Cieplnej, Wodnej i Kanalizacji w Choroszczy sp. z o. o. informuje, iż w okresie 2-3.08.2018 nastąpi przerwa w dostawie wody. Przerwa w dostawie wody będzie trwała od 02.08.2018 r., godz. 21.00 do 03.08.2018, godz. 8.00.

Utrudnienia dotyczyć będą mieszkańców gminy Choroszcz zasilanych z ujęcia wody ze stacji uzdatniania wody w Choroszczy z następujących miejscowości: Choroszcz, Łyski, Kolonia- Łyski, Sienkiewicze, Jeroniki, Dzikie, Kolonia Dzikie, Porosły, Kolonia-Porosły, Żółtki, Żółtki-Kolonia, Krupniki.

Powstałe niedogodności są związane z kolejnym etapem modernizacji  stacji uzdatniania wody w Choroszczy, a mianowicie wykonaniem podłączenia nowej stacji uzdatniania wody do zbiorników terenowych wody czystej.

Ponadto ZECWiK informuje, że jakość wody bezpośrednio po wykonanych pracach może ulec czasowemu pogorszeniu. Za zaistniałe niedogodności serdecznie przepraszamy.

ZECWiK w Choroszczy sp. z o.o.

gazeta.choroszcz.pl