POSZUKIWANI ŚWIADKOWIE WYPADKU ŚMIERTELNEGO

0
475

Mundurowi z Komisariatu Policji III w Białymstoku poszukują świadków wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, do którego doszło w dniu 31 lipca 2018 roku około godziny 14.00 na ulicy Hetmańskiej w Białymstoku.

Do zdarzenia doszło w dniu 31 lipca 2018 roku około godziny 14.00 na ulicy Hetmańskiej w Białymstoku naprzeciw centrum handlowego. Kierujący samochodem osobowym marki Fiat Panda jadąc lewym pasem ruchu ulicą Hetmańską w kierunku ulicy Jana Pawła II nie ustąpił pierwszeństwa pieszej przechodzącej z jego prawej strony na oznakowanym przejściu dla pieszych i potrącił ją. W wyniku odniesionych obrażeń piesza zmarła na miejscu.

Z przesłuchań świadków wynika, iż potrącona kobieta uciekała po przejściu dla pieszych gdyż w bardzo bliskiej odległości za nią z dużą prędkością przejechał motocyklista motorem o nieustalonej marce oraz nr rejestracyjnym. Wiadomo, że motocykl był koloru czarnego, a motocyklista miał na sobie czarny kombinezon.

W związku z powyższym prosimy o pilny kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia bądź mają wiedzę na temat motocyklisty lub zarejestrowały jego numer rejestracyjny. Kontaktować się proszę z Referatem Kryminalnym Komisariatu Policji III w Białymstoku pod nr tel. 0-85 670-31-07 lub sekretariatem wydziału pod nr tel. 0-85 670-33-33 lub numerem alarmowym 112.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here