Zmarł Jarosław Dziemian – Założyciel i właściciel radia JARD!

0
240
Radio Jard

W dniu wczorajszym dotarła do nas bardzo przykra informacja, po długiej walce z chorobą, zmarł Jarosław Dziemian. Założyciel i właściciel Radia Jard. Odszedł w wieku 68 lat.

Jak możemy przeczytać na oficjalnym fanpage radia:

Dziś odszedł właściciel radia i firmy JARD – Jarosław Dziemian.

Opuścił nas człowiek, który przez lata tworzył nasz lokalny świat. Nigdy nie był odtwórcą, zdecydowanie lepiej odnajdywał się w roli kreatora. Żył marzeniami, większość z nich udało mu się spełnić dzięki ciężkiej pracy i konsekwencji w działaniu. Kochał życie, ludzi, świat. Nie potrafił przejść obojętnie obok czyjegoś nieszczęścia. Był kimś niespotykanym. Łamał kanony, nie działał sztampowo, nie lubił schematów. Kochany mąż, ojciec, dziadek. Nietuzinkowy pracodawca, który spędzał z pracownikami większą część każdej doby. Miłośnik muzyki i motoryzacji. Człowiek wielu pasji. Z każdym potrafił znaleźć wspólny język, właściciel firmy, którą prowadził całym sercem. Spełniał marzenia licznego grona dzieci i młodzieży, chcących prowadzić audycje w radiu i telewizji. Odszedł Jarosław Dziemian – człowiek tej ziemi, białostoczanin, zawsze dumny ze swoich korzeni. Nie zdążył jednak zapisać wielu stron swojego życiowego kalendarza – pozostały plany, marzenia i cele. W związku z tym Radio Jard całkowicie zmieniło ramówkę. Gra stonowaną muzykę i wspomina właściciela.

W związku z odejściem założyciela i właściciela Radia JARD – Ś.P. Jarosława Dziemiana – nadajemy program specjalny. Wspominamy naszego Szefa, prezentujemy stonowane utwory muzyczne i przypominamy ukochane przeboje Człowieka, dzięki któremu powstała i nadal funkcjonuje ta rozgłośnia. Łączymy się w bólu ze wszystkimi, których podobnie, jak nas, dotknęło to wydarzenie…

Jarosław Dziemian odszedł do Pana dzisiaj (15.08) w Święto Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie, a światłość wiekuista niech Mu świeci, niech odpoczywa w pokoju wiecznym… Amen.

Redakcja serwisu miastobialystok.pl łączy się w bólu i składa najszczersze wyrazy współczucia rodzinie, przyjaciołom i znajomym pana Jarosława Dziemiana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here