18.08 – 19.08 – Utrudnienia drogowe w Białymstoku

Od 18 sierpnia od godz. 18:00 do 19 sierpnia do godz. 6:00 jest planowane wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu w rejonie skrzyżowania ulic Nowowarszawskiej (odcinek od ul. Cz. Miłosza do Ronda A. Hasbacha) i K. Ciołkowskiego (na odcinku od ul. Niedźwiedziej do stacji paliw Orlen). Utrudnienia będą polegały na całkowitym zamknięciu ruchu pojazdów w obu kierunkach, z utrzymaniem dojazdu do przyległych posesji oraz przejazdu autobusów komunikacji miejskiej.

W związku z tym dla samochodów osobowych, ciężarowych i zaopatrzenia proponowany jest następujący objazd:

• dla podróżujących w kierunku centrum miasta od strony Lublina: należy kierować się ul. J. Kuronia następnie ul. A. Mickiewicza i ul. Cz. Miłosza,
  • dla podróżujących w kierunku Lublina od strony centrum miasta: należy kierować się ul. Cz. Miłosza następnie ul. A. Mickiewicza i ul. J. Kuronia.

Utrudnienia są spowodowane realizacją inwestycji „Budowa ul. Ciołkowskiego w Białymstoku na odcinku od ul. Mickiewicza do granic miasta wraz z infrastrukturą techniczną”.