POTRZEBNA POMOC – UDOSTĘPNIJ – Zaginiony Janusz Wójt

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Białymstoku poszukują 56-letniego mieszkańca Białegostoku.

Zaginiony w dniu 26 sierpnia 2018 roku, około godziny 8.30 wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna choruje na schizofrenię i cukrzycę.

Zaginiony to:

Janusz Wójt, lat 56

zamieszkały w Białymstoku

Mężczyzna ubrany był w bluzę sportowa nakładaną przez głowę koloru czarnego, ciemne-czarne spodnie jeansowe, buty sportowe koloru szarego. Ponadto posiadał przy sobie saszetkę koloru czarnego, jak również mógł posiadać opaskę na ręku z informacją, iż jest cukrzykiem.

Rysopis zaginionego:

Wzrost 170 cm. Bardzo szczupłej budowy ciała. Włosy ciemne, proste, krótkie. Oczy ciemne, brązowe. Braki w uzębieniu- widoczne szczątkowe ciemne zęby na górnej i dolnej szczęce. Znaki szczególne- posiada bliznę pooperacyjną na brzuchu.

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komisariatem Policji II w Białymstoku pod numerem telefonu /85/670 32 22 bądź z najbliższą jednostką Policji dzwoniąc na numer alarmowy 112.