Białostockiej Karty Dużej Rodziny – przedłuż uprawnienia

0
34

Ponad 20,5 tys. białostoczan korzysta już z Białostockiej Karty Dużej Rodziny. Program oferuje wiele ulg i zniżek w miejskich placówkach kultury i sportu, żłobkach i przedszkolach, komunikacji miejskiej oraz u partnerów prywatnych. Rodziny, które posiadają Białostocką Kartę Dużej Rodziny i którym kończą się uprawienia, powinny złożyć zaktualizowany wniosek o rejestrację w miejskim programie.

Uprawnienia wynikające z Białostockiej Karty Dużej Rodziny, zgodnie z regulaminem programu, przyznawane są na czas określony, nie dłuższy niż 12 kolejnych miesięcy. Uzyskanie uprawień na kolejny okres wymaga złożenia zaktualizowanego wniosku. Formularz można złożyć najwcześniej 30 dni przed terminem końcowym ich obowiązywania. Zaktualizowany wniosek należy dostarczyć do jednego z punktów Obsługi Klienta Białostockiej Komunikacji Miejskiej przy ul. Składowej 11 lub Lipowej 16.

Miejska karta skierowana do dużych rodzin gwarantuje m.in. ulgi na zakup biletów okresowych Białostockiej Komunikacji Miejskiej. BKDR zapewnia niższe opłaty w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych oraz w żłobkach. Uczestnicy programu zyskują również ulgi przy zakupie biletów wstępu do miejskich instytucji kultury i obiektów sportowych. Dzięki temu duże rodziny mogą uczestniczyć w interesujących wydarzeniach kulturalnych i sportowych, wspólnie spędzać czas.

BKDR oferuje także zniżki u partnerów prywatnych. Wśród 111 partnerów, którzy przystąpili do programu, można wymienić m.in. sklepy i firmy oferujące różnego rodzaju usługi. Branże tematyczne to np. edukacja, zajęcia artystyczne, opieka zdrowotna, wyposażenie domów, nauka jazdy, gastronomia. Do programu w dalszym ciągu mogą przyłączać się kolejni zainteresowani przedsiębiorcy.

Przypominamy, że BKDR skierowana jest do rodzin wychowujących co najmniej troje dzieci w wieku do 18 lat (lub 26, jeżeli dziecko uczy się lub studiuje), mieszkających w Białymstoku i prowadzących wspólne gospodarstwo domowe. Nośnikiem uprawień jest Białostocka Karta Miejska. Każda osoba, która ma przystąpić do programu, powinna wcześniej wyrobić tę kartę w Punkcie Obsługi Klienta BKM przy ul. Składowej 11 lub Lipowej 16. Szczegółowe informacje o BKDR można znaleźć na stronie www.duzarodzina.bialystok.pl.

Anna Kowalska

 

 

bialystok.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here