[KONKURS] Maraton Horrorów z „Zakonnicą” w Kinach Helios w Białymstoku

Czas na wieczór z porządnym dreszczykiem! Nocne Maratony Filmowe w Kinach Helios zapraszają na Maraton Horrorów z premierą filmu „Zakonnica”!

Już 7 września w trzech Kinach Helios w Białymstoku straszyć będzie: przerażająca Zakonnica i zjawiska paranormalne, badane przez najsłynniejszych demonologów świata: Eda i Lorraine Warrenów. W ciągu jednej nocy na kinowym ekranie pojawią się niewątpliwie najbardziej przerażające filmy ostatnich lat.

Maraton zacznie się od filmu „Zakonnica” – jednej z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Po krótkiej przerwie widzowie zobaczą kultową „Obecność” zaraz po niej, jej kontynuacja: „Obecność 2”. Dla najodważniejszych, na deser „Annabelle: Narodziny zła!”.

Dawka obezwładniającego strachu i unoszący się nad salami kinowymi duch Zakonnicy, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwolą widzom zasnąć.

MARATON HORRORÓW Z „ZAKONNICĄ”

7 września godz. 22.30

Kino Helios Galeria Alfa (ul. Świętojańska 15)

Kino Helios Galeria Atrium Biała (ul. Miłosza 2)

Kino Helios Galeria Jurowiecka (ul. Jurowiecka 1)

Wspólnie z białostockimi kinami przygotowaliśmy dla Was konkurs w którym do wygrania są 3 podwójne bilety na maraton. Aby wygrać należy:

• wypełnić poniższy formularz,
  • Odpowiedzieć na pytanie: Ile sal kinowych jest w Kinie Helios w Galerii Białej

Osoby które jako pierwsze prześlą prawidłowo wypełnione zgłoszenie otrzymają od nas podwójną wejściówkę na maraton. Konkurs trwa do 06.09.2018 do godziny 18:00.

Zwycięzce powiadomimy SMSem lub mailowo 06.09.2018 do godziny 20:00.

DANE OSOBOWE pozyskane z konkursu, Wykorzystane zostaną tylko i wyłącznie na cele konkursu, następnie zostaną usunięte z naszych systemów!

OPIS FILMÓW:

„Zakonnica”

Kiedy młoda zakonnica odbiera sobie życie w klasztorze w Rumunii, nękany zmorami z przeszłości ksiądz i nowicjuszka, która ma właśnie złożyć śluby zakonne, zostają wysłani przez Watykan, aby zbadać tę sprawę. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując nie tylko własnym życiem, ale też swą wiarą i duszami, stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, która po raz pierwszy przerażała widzów w „Obecności 2”. Natomiast opactwo staje się straszliwym polem walki toczącej się między żywymi i potępieńcami.

„Obecność”

Historia Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

„Obecność 2”

Kolejna odsłona kultowej Obecności Jamse Wana. Paranormalny thriller, w którym para słynnych demonologów Lorraine i Ed Warrenowie udają się do północnego Londynu. W nękanym przez złośliwe duchy domu, gdzie samotna matka wychowuje czwórkę dzieci, poprowadzą jedno ze swoich najbardziej przerażających śledztw.

„Annabelle: Narodziny zła”

Annabelle powraca! Kilka lat po tragicznej śmierci córeczki lalkarz i jego żona przyjmują pod swój dach zakonnicę i dziewczynki z sierocińca, które niedługo potem staną się celem opętanego dzieła rąk lalkarza – Annabelle.

Ceny biletów za cały maraton:

Ulgowy – 32 zł

Normalny – 36 zł

Do każdego biletu na NMF w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie NMF.