Jak wybrać i kupić nowoczesny fotelik samochodowy?

Jedną z głównych potrzeb nowo narodzonego dziecka jest zapewnienie mu całkowitego bezpieczeństwa. Rodzice bardzo starają się zaspokoić tą oraz inne potrzeby dziecka jakimi są zadbanie o jego potrzeby materialne oraz uczuciowe.

0
32

W tym okresie, gdy pojawia się nowy członek rodziny, rodzice podjęli jedne z ważniejszych decyzji jakimi są: zakup odpowiedniego wózka oraz fotelika samochodowego. Podejmując decyzję co do zakupu fotelika samochodowego, należy zorientować się czy spełnia on wszystkie wymagania bezpieczeństwa.

Idealny fotelik powinien być wyposażony w standardowe pasy bezpieczeństwa, prowadnice ułatwiające, bazę, odpowiednie zabezpieczenia antykolizyjne oraz inne dodatkowe udogodnienia, które pomagają rodzicom w codziennym życiu i opiece nad dzieckiem.

Fotelik samochodowy niemieckiej produkcji Cybex Sirona S i-Size, jest niezwykle innowacyjnym fotelikiem dla dzieci od 0-4 lat. Jest on gwarancją bezpieczeństwa oraz pełnego komfortu, którego dziecko zażywa podczas podróży. To jedyny fotelik z funkcją obrotową, który w trakcie postoju można odwrócić w kierunku drzwi, by dziecko można było łatwiej nakarmić lub, by zaczerpnęło świeżego powietrza podczas drzemki.

Fotelik Sirona S zdobył wysoką ocenę 4/5 w uznanym teście ADAC oraz posiada również rygorystyczną normę i-Size. Jest to fotelik wygodny dla dziecka, a dzięki stabilnej bazie fotelik można ustawić prawie w leżącej pozycji. Gdy dziecko rośnie, można zmieniać kąt nachylenia siedziska nawet do 5 kątów w pozycji, gdy fotelik ustawiony jest tyłem do kierunku jazdy. Z kolei, gdy fotelik jest ustawiony przodem do kierunku jazdy, można zmienić kąt nachylenia siedziska do 3 kątów do wyboru.

Zalecaną pozycją podróżowania dziecka, w której dziecko powinno jak najdłużej podróżować, jest pozycja tyłem do kierunku jazdy. Według specjalistów jest to najbezpieczniejsza pozycja, w której może podróżować małe dziecko. Fotelik Cybex Sirona S i-Size wyposażony jest w rozwinięty system ochrony bocznej, bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania jest dziecku gwarantowana.


Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here