Jak wybrać i kupić nowoczesny fotelik samochodowy?

Jedną z głównych potrzeb nowo narodzonego dziecka jest zapewnienie mu całkowitego bezpieczeństwa. Rodzice bardzo starają się zaspokoić tą oraz inne potrzeby dziecka jakimi są zadbanie o jego potrzeby materialne oraz uczuciowe.

0
34

W tym okresie, gdy pojawia się nowy członek rodziny, rodzice podjęli jedne z ważniejszych decyzji jakimi są: zakup odpowiedniego wózka oraz fotelika samochodowego. Podejmując decyzję co do zakupu fotelika samochodowego, należy zorientować się czy spełnia on wszystkie wymagania bezpieczeństwa.

Idealny fotelik powinien być wyposażony w standardowe pasy bezpieczeństwa, prowadnice ułatwiające, bazę, odpowiednie zabezpieczenia antykolizyjne oraz inne dodatkowe udogodnienia, które pomagają rodzicom w codziennym życiu i opiece nad dzieckiem.

Fotelik samochodowy niemieckiej produkcji Cybex Sirona S i-Size, jest niezwykle innowacyjnym fotelikiem dla dzieci od 0-4 lat. Jest on gwarancją bezpieczeństwa oraz pełnego komfortu, którego dziecko zażywa podczas podróży. To jedyny fotelik z funkcją obrotową, który w trakcie postoju można odwrócić w kierunku drzwi, by dziecko można było łatwiej nakarmić lub, by zaczerpnęło świeżego powietrza podczas drzemki.

Fotelik Sirona S zdobył wysoką ocenę 4/5 w uznanym teście ADAC oraz posiada również rygorystyczną normę i-Size. Jest to fotelik wygodny dla dziecka, a dzięki stabilnej bazie fotelik można ustawić prawie w leżącej pozycji. Gdy dziecko rośnie, można zmieniać kąt nachylenia siedziska nawet do 5 kątów w pozycji, gdy fotelik ustawiony jest tyłem do kierunku jazdy. Z kolei, gdy fotelik jest ustawiony przodem do kierunku jazdy, można zmienić kąt nachylenia siedziska do 3 kątów do wyboru.

Zalecaną pozycją podróżowania dziecka, w której dziecko powinno jak najdłużej podróżować, jest pozycja tyłem do kierunku jazdy. Według specjalistów jest to najbezpieczniejsza pozycja, w której może podróżować małe dziecko. Fotelik Cybex Sirona S i-Size wyposażony jest w rozwinięty system ochrony bocznej, bezpieczeństwo oraz komfort podróżowania jest dziecku gwarantowana.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here