Wystawa Krzysztofa Gregorkiewicza. Wstęp jest wolny

0
18

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na wernisaż prac Krzysztofa Gregorkiewicza. Odbędzie się on w czwartek (27 września).

Krzysztof Gregorkiewicz urodził się 6 listopada 1982 roku w Olsztynie. Wychowywał się i uczył w Suwałkach. Od lat mieszka w Białymstoku, gdzie pracuje jako operator kamery w regionalnym ośrodku TVP. Samouk w każdej dziedzinie. Muzyk, przede wszystkim, wokalista w wielu projektach muzycznych. Wieloletni wokalista białostockiej grupy Bracia i Siostry.
W wolnych chwilach tworzy grafiki i rysunki. Na przestrzeni lat jego prace wykorzystane były do ilustracji książek, okładek płyt, plakatów itp.

W 2012 roku miała miejsce wystawa „Grafiki Krzysztofa Gregorkiewicza” w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku („Spodki”).

„Widziadła” to zbiór rysunków i grafik stworzonych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Prace powstały przy pomocy komputera, jak i tradycyjnie, przy użyciu zwykłych „przyborów szkolnych”.

Otwarcie wystawy rozpocznie się o godz. 17.00 w Galerii Parter Książnicy Podlaskiej (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A).

Prace można oglądać do 12 października. Wstęp wolny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here