Wystawa Krzysztofa Gregorkiewicza. Wstęp jest wolny

0
12

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na wernisaż prac Krzysztofa Gregorkiewicza. Odbędzie się on w czwartek (27 września).

Krzysztof Gregorkiewicz urodził się 6 listopada 1982 roku w Olsztynie. Wychowywał się i uczył w Suwałkach. Od lat mieszka w Białymstoku, gdzie pracuje jako operator kamery w regionalnym ośrodku TVP. Samouk w każdej dziedzinie. Muzyk, przede wszystkim, wokalista w wielu projektach muzycznych. Wieloletni wokalista białostockiej grupy Bracia i Siostry.
W wolnych chwilach tworzy grafiki i rysunki. Na przestrzeni lat jego prace wykorzystane były do ilustracji książek, okładek płyt, plakatów itp.

W 2012 roku miała miejsce wystawa „Grafiki Krzysztofa Gregorkiewicza” w Wojewódzkim Ośrodku Animacji Kultury w Białymstoku („Spodki”).

„Widziadła” to zbiór rysunków i grafik stworzonych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Prace powstały przy pomocy komputera, jak i tradycyjnie, przy użyciu zwykłych „przyborów szkolnych”.

Otwarcie wystawy rozpocznie się o godz. 17.00 w Galerii Parter Książnicy Podlaskiej (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A).

Prace można oglądać do 12 października. Wstęp wolny.

Podziękowania za foto dla Kolizyjne Podlasie

Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here