Zmiany w ruchu w mieście Choroszcz od 2.10.2018

0
264
Urząd Miejski w Choroszczy zawiadamia mieszkańców Gminy Choroszcz o planowanych zmianach w czasowej organizacji ruchu, związanych z realizacją inwestycji drogowych na terenie miasta Choroszcz. Zmiany zaczną obowiązywać od dnia 2 października 2018 roku (wtorek).

ULICA DOMINIKAŃSKA:

1) w związku z planowanym dokończeniem budowy nawierzchni wyniesionego skrzyżowania ulic: Dominikańska i Ogrodowa, od dnia 02.10.2018r. zamknięty zostanie wlot ulicy OgrodowejRuch będzie odbywał się tylko ulicą Dominikańską. Prosimy zwrócić uwagę, że ruch w obrębie skrzyżowania z ulicą Ogrodową będzie odbywał się jedną stroną jezdni;

2) zmianie ulegnie przebieg linii komunikacyjnej nr 103: autobusy BKM nie będą jeździć ulicą Ogrodową, a zaczną kursować ulicami: J.K. Branickiego i Rynek 11 Listopada, zaś nowe przystanki zostaną zlokalizowane na Rynku 11 Listopada. Dla podróżujących w kierunku Cmentarza w Choroszczy, przystanek będzie zlokalizowany na Rynku 11 Listopada na wysokości posesji nr 4 i nr 4A, zaś dla podróżujących w kierunku Białegostoku, przystanek zostanie zlokalizowany naprzeciw posesji Rynek 11 Listopada nr 9 (siedziba Banku Spółdzielczego w Choroszczy).

Dojazd do posesji położonych przy ul. Ogrodowej będzie możliwy od skrzyżowania z ulicami J.K. Branickiego i H. Sienkiewicza oraz od strony ulicy Szkolnej.

Pozostawiony zostaje dojazd do Urzędu Miejskiego w Choroszczy od strony ulicy Ogrodowej drogą wewnętrzną – wjazd z ulicy Ogrodowej obok budynku o nr. porządkowym 2B.

ULICA RYNEK 11 LISTOPADA:

Od dnia 02.10.2018r. zostanie przywrócony ruch w obu kierunkach na drodze od skrzyżowania z ulicą J.K. Branickiego do skrzyżowania z ulicą Dominikańską.

UM

gazeta.choroszcz.pl

Podziękowania za foto dla Kolizyjne Podlasie

Zaciekawił Cię ten artykuł?
Polub nasz serwis, zmotywuje nas to do jeszcze efektywniejszej pracy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here