Zmiany w ruchu w mieście Choroszcz od 2.10.2018

Urząd Miejski w Choroszczy zawiadamia mieszkańców Gminy Choroszcz o planowanych zmianach w czasowej organizacji ruchu, związanych z realizacją inwestycji drogowych na terenie miasta Choroszcz. Zmiany zaczną obowiązywać od dnia 2 października 2018 roku (wtorek).

ULICA DOMINIKAŃSKA:

1) w związku z planowanym dokończeniem budowy nawierzchni wyniesionego skrzyżowania ulic: Dominikańska i Ogrodowa, od dnia 02.10.2018r. zamknięty zostanie wlot ulicy OgrodowejRuch będzie odbywał się tylko ulicą Dominikańską. Prosimy zwrócić uwagę, że ruch w obrębie skrzyżowania z ulicą Ogrodową będzie odbywał się jedną stroną jezdni;

2) zmianie ulegnie przebieg linii komunikacyjnej nr 103: autobusy BKM nie będą jeździć ulicą Ogrodową, a zaczną kursować ulicami: J.K. Branickiego i Rynek 11 Listopada, zaś nowe przystanki zostaną zlokalizowane na Rynku 11 Listopada. Dla podróżujących w kierunku Cmentarza w Choroszczy, przystanek będzie zlokalizowany na Rynku 11 Listopada na wysokości posesji nr 4 i nr 4A, zaś dla podróżujących w kierunku Białegostoku, przystanek zostanie zlokalizowany naprzeciw posesji Rynek 11 Listopada nr 9 (siedziba Banku Spółdzielczego w Choroszczy).

Dojazd do posesji położonych przy ul. Ogrodowej będzie możliwy od skrzyżowania z ulicami J.K. Branickiego i H. Sienkiewicza oraz od strony ulicy Szkolnej.

Pozostawiony zostaje dojazd do Urzędu Miejskiego w Choroszczy od strony ulicy Ogrodowej drogą wewnętrzną – wjazd z ulicy Ogrodowej obok budynku o nr. porządkowym 2B.

ULICA RYNEK 11 LISTOPADA:

Od dnia 02.10.2018r. zostanie przywrócony ruch w obu kierunkach na drodze od skrzyżowania z ulicą J.K. Branickiego do skrzyżowania z ulicą Dominikańską.

UM

gazeta.choroszcz.pl