PILNE Nieszczęśliwy Wypadek – Mężczyzna który ciągnął samochodem psa – Zatrzymany

0
1221
KMP Białystok

Pojawiły się nowe okoliczności w sprawie tragicznego zdarzenia w Białymstoku.  o sprawie  informowaliśmy w sobotę. Można o nim przeczytać TUTAJ Na ulicach Białegostoku mężczyzna samochodem osobowym ciągnął na lince psa. Niestety dla psa, skończyło się to tragicznie.

Jak się okazuje, już w sobotę o godzinie 15:35, policjanci zatrzymali podejrzanego mężczyznę, który kierował pojazdem. Okazał się nim mężczyzna w wieku 32 lat – mieszkaniec Białegostoku.

Został on przesłuchany dzień później (tj niedziela 14.10). Jak informuje Zespół Prasowy Podlaskiej Policji: Zgromadzony materiał dowodowy nie pozwala na przedstawienie komukolwiek zarzutów, a wskazuje, że doszło najprawdopodobniej do nieszczęśliwego wypadku. Policjanci nadal pracują nad sprawą zbierając dowody tego tragicznego zdarzenia

Do zdarzenia najprawdopodobniej doszło na skutek zaczepienia się kilkunastometrowej linki na której przy posesji pies był uwiązany. Wstępne ustalania policjantów wskazują, że najprawdopodobniej linka musiała zaczepić się o element pojazdu, mężczyzna natomiast nieświadomie ciągnął psa za samochodem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here